Książka LIFESTYLE

Jak przetrwać w korporacji

Data publikacji: 2015-05-28
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jak przetrwać w korporacji
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Poradnik trafnie wpisujący się w problemy współczesnego pracownika korporacji.

Jak przetrwać w korporacji LIFESTYLE, Książka - Poradnik trafnie wpisujący się w problemy współczesnego pracownika korporacji.

Jak utrzymać pracę w korporacji nie zatracając własnej indywidualnośći? Czy jest o co walczyć, czy lepiej poszukać innej drogi? Co daje, a co odbiera duża firma? Jak być lepszym szefem i efektywnym podwładnym? Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziemy w najnowszej publikacji Wydawnictwa Burda Książki pt. „Jak przetrwać w korporacji”. Zbiorowe dzieło najwybitniejszych specjalistów z dziedziny coachingu, psychologii i biznesu do kupienia w najlepszych księgarniach.

 

„Jak przetrwać w korporacji” to poradnik trafnie wpisujący się w problemy współczesnego pracownika korporacji. To zbiór najlepszych artykułów przygotowanych przez znakomitych ekspertów współpracujących z magazynem Coaching. Książka w życiowy sposób przybliża, z jakimi trudnościami można spotkać się pracując w korporacji oraz jak sobie z nimi radzić. Ukazuje różne punkty widzenia, analizuje je i proponuje konkretne rozwiązania, które na pewno ułatwią życie niejednej korporacyjnej mrówce.

Dzięki „Jak przetrwać w korporacji” poznamy sposoby nie tylko na zdobycie i utrzymanie stanowiska w dużej, międzynarodowej firmie, ale także przepis na awans, przy zachowaniu zdrowego dystansu pomiędzy pracą, a życiem osobistym. Czasy, w których punktowaliśmy u szefa za nocne godziny powoli odchodzą do lamusa, gdyż rośnie świadomość konsekwencji przesadnego i nienormowanego poświęcania się pracy.

„Jak przetrwać w korporacji” to świetna pozycja zarówno dla przyszłych, jak i obecnych pracowników korporacji. Laikom książka przybliży korporacyjne zwyczaje i pomoże w szybkim odnalezieniu się w firmowej organizacji. Z kolei osobom, dla których praca w korporacji to chleb powszedni, książka pomoże odnaleźć równowagę, aby mogły w pełni czerpać satysfakcję ze swojej pracy. Każdy jest w stanie przystosować do reguł obowiązujących w dużej korporacji, jednak ważne jest to, aby trzymać się kilku zasad, których istotę wytłumaczą eksperci w „Jak przetrwać w korporacji”. 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jak przetrwać w korporacji LIFESTYLE, Książka - Poradnik trafnie wpisujący się w problemy współczesnego pracownika korporacji.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #LIFESTYLE   #Psychologia