Książka LIFESTYLE

Kuchnie świata według Hanny Lis

19 czerwca w salonie Empik Plac Wolności Hanna Lis opowie o swojej nowej książce „Mój świat na

Data publikacji: 2019-06-19
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kuchnie świata według Hanny Lis
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

19 czerwca w salonie Empik Plac Wolności Hanna Lis opowie o swojej nowej książce „Mój świat na talerzu”.

Kuchnie świata według Hanny Lis LIFESTYLE, Książka - 19 czerwca w salonie Empik Plac Wolności Hanna Lis opowie o swojej nowej książce „Mój świat na talerzu”.

Hanna Lis serwuje czytelnikom prawdziwą ucztę dla zmysłów. Dziennikarka w swojej nowej książce „Mój świat na talerzu” (Edipresse Książki) zdradza sekrety kulinarnych podróży i przepisy na najsmaczniejsze potrawy z całego globu. Już 19 czerwca w salonie Empik Plac Wolności autorka opowie o swojej pasji i spotka się ze smakoszami, którzy dla rozkoszy podniebienia skłonni są zjeść kilka węglowodanów ponad normę.

W „Moim świecie na talerzu” Hanna Lis udowadnia, że nie boi się takich słów jak: kalorie, gluten, laktoza, cukier oraz masło. W jej książce czytelnicy znajdą potrawy, w których główną rolę gra makaron, wołowina, pieczywo czy jajka. Dziennikarka serwuje 80 najbardziej apetycznych przepisów – zebranych podczas podróży po świecie – na dania, które w mig znikają z talerzy. Jej kurczak gong bao, andaluzyjski chłodnik z migdałów czy ravioli z tymiankowo-szałwiową ricottą to dopiero początek prawdziwej uczty smaków.

Hanna Lis zadbała również o oprawę graficzną opisywanych potraw. Każde ujęte w książce danie doprawione jest jej autorskimi zdjęciami i okraszone pełnymi humoru tekstami. „Mój świat na talerzu” to nie tylko zbiór smacznych przepisów, ale przede wszystkim wspomnienie podróży, przygody, spotkanej osoby oraz przyjemnych chwil.

Hanna Lis – italianistka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Karierę dziennikarską rozpoczęła w 1993 roku. Prowadziła m.in. „Teleexpress”, „Klub dobrej książki”, „Wydarzenia” w Polsacie, „Panoramę” w TVP2 oraz program „Bez planu” w TVN Style.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kuchnie świata według Hanny Lis LIFESTYLE, Książka - 19 czerwca w salonie Empik Plac Wolności Hanna Lis opowie o swojej nowej książce „Mój świat na talerzu”.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy