Najlepszy samochód 2014 r. wybrany!

Teaser

Spośród 30 modeli aut ? opinią internautów ? to Volvo XC90 zyskał tytuł najlepszego samochodu 2014 r. Ale to niejedyny zwycięzca tegorocznej, czwartej już odsłony plebiscytu The Best Car, w którym auta oceniano w sześciu kategoriach.

?Nie dzielimy samochodów na segmenty, tylko według potrzeb ludzi, dlatego plebiscyt The Best Car ma charakter konsumencki. To właściciele pojazdów, a nie grono dziennikarzy specjalistów, decydują o wyborze najlepszych aut? ? mówi serwisowi infoWire.pl Rafał Mandes z Grupy Onet.pl, organizatora plebiscytu.

Najodpowiedniejszym samochodem do jazdy w mieście zdaniem internautów jest Toyota Yaris. Z kolei idealnym pojazdem dla rodziny został wybrany Peugeot 308SW. ?Ten typ aut ? pojemnych, bardzo wszechstronnych, mających uniwersalny charakter ? jest mało atrakcyjny. Wielu z nas chce mieć samochód, którym można się pochwalić. Miło, że to auto ze swoją koncepcją minimalistycznego wnętrza zaciekawiło internautów? ? zaznacza Tomasz Mucha, PR manager marek Peugeot, Citroën i DS.

Samochód musi mieć moc. Ci, którzy kochają prędkość, za najlepsze auto dla siebie uznali Mercedesa-AMG GT. Niekwestionowanym zwycięzcą w kategorii ?Dla kochających przygodę? zostało Volvo XC90. ?Dla nas jest to niesamowite osiągnięcie, dlatego że nie produkujemy wiele samochodów. Mimo to udało nam się skonstruować auto, które wzbudza emocje i zwyczajnie podoba się ludziom? ? podkreśla Stanisław Dojs, PR manager z Volvo Car Poland.

?Najbardziej designerskim? samochodem okazał się Citroën C4 Cactus, natomiast w kategorii ?Dla biznesmena? zwyciężyło Audi A7 Sportback. ?Każda nagroda, również ta, jest dla nas istotna. Pokazuje bowiem, że samochód się podoba. To ważne, bo inżynierowie wkładają dużo pracy w to, by auto było nie tylko bezpieczne, lecz także atrakcyjne? ? informuje Leszek Kempiński, PR manager z Audi.dostarczył infoWire.pl
Źródło infoWire.pl. Dostarczył
Authors
Top