Miłość Wiadomości branżowe

17 finalistów rywalizuje o tytuł najpiękniej oświetlonego miasta w Polsce w plebiscycie ?Świeć się?

Rusza finał zabawy "Świeć Się" - ogólnopolskiego plebiscytu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne organizowanego przez Grupę ENERGA. Do 15 stycznia 2012 r. za pomocą serwisu www.SwiecSie.pl każdy może zagłosować na jedno z 17

Rusza finał zabawy "Świeć Się" - ogólnopolskiego plebiscytu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne organizowanego przez Grupę ENERGA. Do 15 stycznia 2012 r. za pomocą serwisu www.SwiecSie.pl każdy może zagłosować na jedno z 17 miast-finalistów, wyłonionych przez internautów w pierwszym etapie konkursu. Na zwycięską miejscowość czeka nagroda w postaci sprzętu AGD przeznaczonego na cel charytatywny, zaś na głosujących szansa na wygranie atrakcyjnych nagród w konkursie fotograficznym!

Które polskie miasto świeci najpiękniej?
Rozpoczyna się drugi etap miejskiej edycji konkursu "Świeć Się". W pierwszym internauci wybrali najpiękniej świątecznie oświetlone miasta swojego województwa. Do grona 16 wojewódzkich finalistów dołączyło jedno miasto z puli "dzikiej karty", które zostało zgłoszone przez samych internautów i zdobyło najwięcej głosów w tej kategorii. Teraz, na podstawie zdjęć przystrojonych ulic oraz rynków, głosujący zadecydują o tym, która z 17 zakwalifikowanych do finału miejscowości zdobędzie tytuł najładniej oświetlonej przestrzeni miejskiej w Polsce. Finał trwa do 15 stycznia 2012 r.

Głosować można za pomocą specjalnej strony konkursu www.SwiecSie.pl lub poprzez aplikację na http://www.facebook.com/swiecsie. Szanse swojego faworyta na wygraną można zwiększyć, wykorzystując społecznościowy charakter Facebooka, zapraszając do głosowania znajomych z portalu. Każdy internauta może oddać jeden głos na wybrane miasto. W drugim etapie głosuje się od nowa, każde miasto-finalista dostaje równe szanse na zdobycie tytułu najpiękniej oświetlonego miasta w Polsce.

Zwycięzca plebiscytu otrzyma od organizatora prezent w postaci energooszczędnego sprzętu AGD, który będzie mógł przeznaczyć na cel społeczny. Fundatorem nagrody jest spółka ENERGA Oświetlenie. W poprzedniej edycji konkursu tysiące internautów za najpiękniejszą miejscowość Świąt uznało Szczecin, zaś dwa lata temu wygrał Rzeszów.

W finale, po podliczeniu głosów ponad 23.000 osób, znalazły się następujące miasta:
•    woj. dolnośląskie: Wrocław
•    woj. kujawsko-pomorskie: Toruń
•    woj. lubelskie: Lublin
•    woj. lubuskie: Międzyrzecz
•    woj. łódzkie: Łódź
•    woj. małopolskie: Nowy Sącz
•    woj. mazowieckie: Ostrołęka
•    woj. opolskie: Nysa
•    woj. podkarpackie: Rzeszów
•    woj. podlaskie: Łomża
•    woj. pomorskie: Gdynia
•    woj. śląskie: Bielsko-Biała
•    woj. świętokrzyskie: Skarżysko-Kamienna
•    woj. warmińsko-mazurskie: Bartoszyce
•    woj. wielkopolskie: Poznań
•    woj. zachodniopomorskie: Szczecin
•    dzika karta: Limanowa

A to już wiesz?  Gabe Zichermann gościem Game Industry Trends 2012 w Warszawie

Wyniki plebiscytu zostaną opublikowane po 16 stycznia 2011 r. na stronie serwisu www.SwiecSie.pl.

Rób zdjęcia i wygrywaj nagrody – czekają iPad 2, iPhone 4S i egzotyczna wycieczka

W konkursie "Świeć Się" w szranki o tytuły i nagrody mogą stanąć także osoby indywidualne. Do 8 stycznia br. każdy internauta może na www.SwiecSie.pl podzielić się swoimi świątecznymi zdjęciami i wziąć udział w konkursie fotograficznym. Na autorów najciekawszych fotografii czekają atrakcyjne i cenne nagrody, m.in. 40-calowy telewizor 3D z zestawem okularów dla całej rodziny, iPad2 64GB WiFi, egzotyczna wycieczka dla 2 osób, lustrzanka Nikon, notebook oraz iPhone 4S.

Uczestnicy mogą startować w czterech kategoriach: "Moje Miasto", "Mój Dom", "KreAkcja!" oraz "Konkurs Praktiker". Każdy może podzielić się zdjęciami ze swojego ulubionego miasta, swojej choinki lub przyozdobionego świątecznie ogrodu czy balkonu. "KreAkcja!" to szansa na wykazanie się kreatywnością podczas fotografowania – nietypowe ujęcia, malowanie światłem - każda forma oddania świątecznego klimatu i światła jest dozwolona.

Nowością trzeciej edycji zabawy "Świeć Się" jest konkurs Praktikera, który jako partner akcji proponuje zabawę dekoracjami świątecznymi. Każdy, kto kupi w sklepach sieci Praktiker lub na www.praktiker.pl produkt oznaczony logo akcji "Świeć Się" i zrobi zdjęcie zaaranżowanej dekoracji, ma szansę wygrać 1 z 10 bonów o wartości 1000 zł na zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowym Praktikera.

Na tydzień przed zakończeniem konkursów indywidualnych zgłoszono już ponad 2 tysiące zdjęć, na które zagłosowało już ponad 16 tysięcy osób.

Konkurs "Świeć Się" jest wspólną inicjatywą Grupy ENERGA (ENERGA SA i ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o.), firmy Praktiker oraz Grupy Gazeta.pl.

***

Grupa ENERGA (www.energa.pl) dostarcza energię elektryczną dla 2,5 mln gospodarstw domowych oraz do ponad 300 tys. firm, co daje jej około 17-procentowy udział w rynku sprzedaży energii elektrycznej. Grupa jest operatorem systemu dystrybucyjnego energii elektrycznej na obszarze 75 tys. km kw. i eksploatuje ponad 188 tys. km linii elektrycznych, którymi przesyła ponad 19 TWh energii rocznie. Dzięki 46 własnym elektrowniom wodnym, ponad 150 wiatrakom i współpracy z lokalnymi producentami energii, ENERGA jest liderem dostaw energii ze źródeł odnawialnych. Zielona energia to już blisko 15 proc. prądu dostarczanego klientom firmy, a łączna moc źródeł OZE przyłączonych do sieci ENERGI to 940 MW.

A to już wiesz?  Make your gift truly personal

Świadczenie usług dla milionów odbiorców nakłada na Grupę ENERGA szczególną odpowiedzialność - zarówno za ludzi, jak i otoczenie. ENERGA od wielu lat angażuje się  w inicjatywy prospołeczne, w tym działania wspierające wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. W ramach programu ENERGA dla Ciebie realizowane są projekty sportowe, edukacyjne, proekologiczne, kulturalne oraz charytatywne.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy