Miłość Wiadomości branżowe

Umiejętności i wiedza – najlepszy pomysł na prezent

Myślisz nad wyjątkowymi prezentami dla swoich najbliższych? Jeżeli osoby, które masz zamiar obdarować interesują się fotografią, mamy dla Ciebie ofertę, której nie znajdziesz u innych - zaproszenie na rewolucyjny e-kurs

Myślisz nad wyjątkowymi prezentami dla swoich najbliższych? Jeżeli osoby, które masz zamiar obdarować interesują się fotografią, mamy dla Ciebie ofertę, której nie znajdziesz u innych - zaproszenie na rewolucyjny e-kurs „Zrozumieć fotografię”, „Zrozumieć HDRI” lub „Zrozumieć RAW”.

To prezent, który nie wyląduje na dnie szafy, a przyniesie obdarowanemu wiele satysfakcji, pozwoli błyskawicznie zdobyć nowe umiejętności oraz uporządkować zdobytą już wiedzę. Co ważne – obdarowany sam zdecyduje, kiedy skorzystać z prezentu i kiedy uczestniczyć w kursie – dzięki temu nie skomplikujesz jego planów. I jeszcze jedno – cena. Wynosi ona tylko 190 zł (zawiera już podatek VAT).


Kupując prezent, którym jest udział w wybranym e-kursie otrzymujesz:

  •     imienne, ekskluzywne zaproszenie dla osoby, której dane podasz,
  •     dostawę zaproszenia pod wskazany adres lub dla wskazanej osoby.


Obdarowana osoba otrzymuje:

  •     udział w wybranym przez siebie e-kursie;
  •     materiały dodatkowe: filmy szkoleniowe i e-booki;
  •     certyfikat uczestnictwa i ukończenia kursu.


Żeby zamówić prezent w postaci zaproszenia do udziału w dowolnym e-kursie,  wystarczy wypełnić dowolny formularz, który znajdziesz na każdej stronie opisu prezentowanych poniżej e-kursów. Możesz również bezpośrednio skontaktować się z działem obsługi (w godz. 8-16):

Bez względu na formę zamówienia skontaktujemy się z Tobą, aby uzgodnić termin, formę i miejsce dostarczenia zaproszenia.

Prezentujemy opisy e-kursów.

Zrozumieć fotografię - rewolucyjny e-kurs

Część z Was to osoby, które o fotografii wiedzą dużo lub bardzo dużo. Ale każdy kiedyś rozpoczynał swoją przygodę z fotografią – przygodę najczęściej znaczoną pytaniami i wątpliwościami. Istnieje powiedzenie – kto drogi prostuje, w domu nie nocuje. Dla wszystkich, którzy czują w sobie fotograficzny potencjał, istnieje jednak bezpieczna droga na skróty – to nasz rewolucyjny e-kurs "Zrozumieć fotografię".

Program i formularz zamówienia


Zrozumieć RAW - rewolucyjny e-kurs

W idealnym świecie każde zdjęcie byłoby doskonałe – i to już w formacie JPEG. Warunki, w jakich fotografujemy nie zawsze jednak są idealne - dlatego tak ważne jest zapisywanie fotografii w formacie RAW, przechowującym wszystkie informacje zarejestrowane przez aparat. Dzięki udziałowi w kursie "Zrozumieć RAW" będziesz mógł swobodnie wpływać na te elementy fotografii, na których zależało Ci najbardziej, gdy naciskałeś spust migawki. Dowiesz się nie tylko tego, jak szybko i efektywnie wywoływać, korygować i twórczo zmieniać swoje zdjęcia zapisane w formacie RAW - poznasz również rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów.

Program i formularz zamówienia


Zrozumieć HDRI - rewolucyjny e-kurs

Możliwość uwolnienia wyobraźni i tworzenia zdjęć prezentujących niesamowity, nierzeczywisty świat – to korzyści płynące z wykorzystania techniki HDRI. Jej możliwości znane są części naszych Czytelników. Ale wiele osób widząc fotografie HDR zastanawia się, w jaki sposób mogłyby osiągnąć takie efekty. HDRI jest techniką trudną. Samodzielne jej opanowanie wymaga czasu, cierpliwości, doświadczenia i zaawansowanej znajomości programów edycyjnych. Przynajmniej tak było do tej pory.

Program i formularz zamówienia

A to już wiesz?  Co ugotować? Przepisy, jakich jeszcze nie było

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy