Miłość Wiadomości branżowe

Bank BGŻ funduje stojaki rowerowe

Bank BGŻ uruchomił projekt „Stojak rowerowy w każdym mieście”. W I etapie projektu ufundował   188 stojaków rowerowych w 138 miastach w całej Polsce. 

Celem projektu jest wspieranie lokalnych społeczności w promowaniu rekreacji rowerowej w miejscowościach, w których działa Bank. Te działania wynikają z misji społecznej odpowiedzialności Banku BGŻ. Propozycja rowerowego partnerstwa placówek Banku BGŻ spotkała  się z bardzo pozytywnym odbiorem lokalnych władz. 
- W naszymi mieście stanęło 5 funkcjonalnych i pięknych stojaków opatrzonych hasłem „Kocham rower!”, z których będą korzystać zarówno mieszkańcy jak i turyści  - powiedział Maciej Nurzyński, dyrektor placówki w Łukowie.

Bank BGŻ od lat jest związany z rowerami jako sponsor profesjonalnego kolarstwa i promotor rekreacji rowerowej.  Wspiera także poruszenie się na rowerze w mieście.  W tym celu pracownicy mają do dyspozycji  strzeżony  parking rowerowy w Centrali oraz prysznice. Z kolei klienci mogą skorzystać   ze stojaków rowerowych przy  Oddziałach Banku.
Projekt „Stojak rowerowy w każdym mieście” to kolejny krok w konsekwentnym zaangażowaniu rowerowym. Warto dodać, że stojaki  opatrzone hasłem „Kocham rower” są estetyczne, funkcjonalne i zaprojektowane zgodnie ze standardami bezpieczeństwa.

Te działania zostały zauważone i docenione przez rowerzystów miejskich. Na fan page’u „Kocham rower” użytkownicy facebooka podziękowali za tę rowerową  inicjatywę
 http://www.facebook.com/kocham.swoj.rower/posts/315654118479325
Kontynuacja projektu  planowana jest również w tym roku.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dla   #ponad   #tylko