Facet jak spod igły

Facet WP.PL po restylingu, czyli serwis nie tylko dla grzecznych mężczyzn. Nowe kategorie, zmieniona grafika, przebudowany układ strony oraz nowoczesna struktura menu ? po prostu Facet ?jak spod igły?

Serwis Facet WP.PL, niekwestionowany lider na rynku serwisów dla mężczyzn*, po przebudowie ma wyraźnie magazynowy charakter ? podpowiada, wyjaśnia, ale także dostarcza rozrywki. Rozbudowany, niekiedy kontrowersyjny kontent skierowany jest do wymagającego użytkownika.

Do restylingu przygotowywaliśmy się bardzo długo, przeprowadzając skrupulatną analizę serwisu. Staraliśmy się poznać jak najlepiej naszych odbiorców, aby nowy produkt był dla nich bardziej przyjazny, ciekawy, a przy tym ergonomiczny. Wprowadziliśmy 2-kolumnowy układ strony i ograniczyliśmy ilość boksów na rzecz tych, które ? mamy nadzieję ? będą cieszyć się dużą popularnością. Trendy, Sukces, Sensacje to tylko niektóre z nich ? podkreśla Łukasz Jurczak, Kierownik Zespołu Serwisów Męskich i Ezoterycznych.

Zakładka Trendy ułatwia odnalezienie własnego stylu. Podpowiada, co wybrać dla siebie z propozycji znanych kreatorów, by nadążyć za modą i jednocześnie pozostać sobą. Wyjaśnia, jak wygląda styl znanych i podziwianych przez kobiety mężczyzn, co warto od nich przejąć, a czego się wystrzegać.

Kategoria Sukces zawiera rady, jak postępować, by nie zagubić się w gąszczu informacji biznesowych, ofert szkoleń, kursów i konferencji. W zakładce serwowane są konkretne wskazówki ? w czym warto uczestniczyć i dlaczego. Prezentowane są także wywiady z osobami, które w biznesie osiągnęły spektakularny sukces.

Sensacje pogrupowane są według kategorii Ciekawostki, Męskim okiem, Historia oraz Militaria. Artykuły, pisane z czysto męskiego punktu widzenia, mogą dać dużo do myślenia.

Obok rankingu TOPolki, który w serwisie Facet prowadzony jest od 6 lat, znalazł się plebiscyt TOPman, w którym prezentowani są najbardziej wpływowi mężczyźni w Polsce. Jest to wyselekcjonowana piętnastka kreatywnych, przebojowych, przedsiębiorczych facetów. Znanych i uwielbianych przez rzesze kobiet, męskich autorytetów ze świata biznesu i branży rozrywkowej. Co miesiąc redakcja podsumuje ich działania i na tej podstawie dokona oceny. Do współpracy przy tym projekcie zaproszona została m.in. Maria Czubaszek.

Do internautów poszukujących lifestylowych ciekawostek skierowana jest zakładka Hobby. W niej nie tylko o wyprawach na grzyby czy ryby, ale także o tym, co faceci lubią najbardziej (oprócz seksu, gdzie także wiele interesujących porad), czyli o gadżetach. Najciekawsza na rynku, testowana przez redakcję elektronika, zegarki, wyjątkowe samochody i inne przedmioty, o których marzą mężczyźni, to tylko niektóre z tematów.

Kategoria Trening rozwinięta została o dzienniki internautów, plany treningowe (jak wzmocnić ciało, spalić tłuszcz, zbudować mięśnie) oraz porady specjalistów dietetyków i trenerów.

Dzięki współpracy z profesjonalnymi studiami fotograficznymi z Polski w serwisie prezentowany jest wysokiej jakości kontent zdjęciowy. Naturalnym krokiem było stworzenie nowych zakładek tematycznych Modelki oraz Akty. Można śmiało założyć, że i w jednej i drugiej internauci (internautki?) spędzą sporo czasu.

Start przebudowanego serwisu Facet połączony jest z kampanią autopromocyjną w WP.PL, z udziałem Łukasza Zagrobelnego. Kontent serwisu wzbogaci się dzięki artyście o felietony jego autorstwa, galerie zdjęć oraz opinie na temat sprzętu elektronicznego.

Za: Megapanel, PBI/Gemius, VII 2012

facet.wp.pl

 

 

 

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top