Miłość Wiadomości branżowe

HP partnerem technologicznym gali Wine & Food Noble Night

Najlepsze restauracje, najwykwintniejsze dania, najsłynniejsze wina i najwięksi mistrzowie kulinarni - a wszystko to na jedynym w Polsce festiwalu wyrafinowanej kuchni i wina Wine & Food Noble Night. To już piąta odsłona tego prestiżowego wydarzenia organizowanego przez Noble Bank i Noble Concierge. W tym roku, partnerem została firma Hewlett- Packard, światowy lider w branży technologicznej.

Wine & Food Noble Night to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie tego typu w Polsce. We wrześniu ubiegłego roku w gali uczestniczyło jedenaście najciekawszych restauracji z całej Polski oraz niemal tysięczne grono gości, którzy mogli ocenić potrawy. Noble Night to bowiem nie tylko elegancka kolacja pełna atrakcji, ale również konkurs kulinarny, w którym wygrywają: najsmaczniejsza przystawka, najlepsze danie główne i deser.

Głównym partnerem tegorocznej edycji gali jest firma HP, która od zawsze wspiera i tworzy nowe rozwiązania technologiczne, mające znaczący wpływ na życie ludzi, biznes i społeczeństwo. Jako największe na świecie przedsiębiorstwo z branży zaawansowanych technologii, HP dostarcza szerokie portfolio produktów, obejmujące drukarki, komputery osobiste, oprogramowanie, usługi i infrastrukturę informatyczną.

Pozycję światowego lidera innowacji HP zawdzięcza swoim przełomowym rozwiązaniom. Na gali uczestnicy osobiście zapoznać będą mogli zapoznać się z szerokim portfolio marki. Już na wstępie goście poczują powiew technologicznych innowacji ? cała recepcja zaopatrzona będzie w dotykowe komputery typu all-in-one, które w całości mieszczą się w monitorze a do działania potrzebują jedynie kabla zasilającego. Do dyspozycji gości zostanie oddany chillout room, w którym HP zorganizuje ?kafejkę internetową?. Każdy z uczestników wydarzenia będzie mógł skorzystać w wolnej chwili z Internetu oraz sprawdzić w bezpośrednim kontakcie najnowsze produkty biznesowe HP. Wśród nich znajdzie się rynkowy rekordzista w czasie pracy na baterii Ultrabook? HP Folio13 czy też pierwsza na świecie zaawansowana stacja robocza typu all-in-one ? HP Z1.

HP jest także partnerem innego wydarzenia organizowanego przez Noble Concierge ? Wine&Food Open Day. Ten największy, gromadzący wszystkich smakoszy kuchni piknik połączony z degustacją wina otwarty jest dla wszystkich chętnych. Rodzinnej, niedzielnej atmosferze także towarzyszyć będą produkty marki HP tym razem w nieco luźniejszej, konkursowej odsłonie.

 

O HP Z1

Nowy komputer HP Z1 to pierwsza na świecie zintegrowana stacja robocza wyposażona w wyświetlacz o przekątnej 27', umożliwiająca w prosty sposób (podniesienie matrycy LED) dostęp do podzespołów w celu ich wyjęcia lub wymiany bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

Dzięki zwiększonej wydajności, wyświetlaczowi LED o przekątnej 27'', potrafiącym wyświetlić ponad miliard kolorów, kreatywność użytkownika nie jest w żaden sposób ograniczana. Niesamowicie cicha praca pozwala uzyskać wysoką wydajność bez żadnych zakłóceń. Wbudowana internetowa kamera HD pozwala prowadzić spotkania twarzą w twarz i nagrywać filmy w wysokiej rozdzielczości. Technologia  SRS Premium Sound, pozwala uzyskać najwyższą jakość dźwięku.

Profesjonalna karta graficzna pozwala osiągnąć niesamowitą szybkość renderowania i wydajność oraz zyskać więcej czasu dla kreatywności. Zaawansowane oprogramowanie wymaga zaawansowanych narzędzi do jego obsługi. Innowacyjna stacja robocza HP Z1 sprosta każdemu wyzwaniu.

 

O HP Folio13

HP Folio13 uwalnia swoich użytkowników od konieczności ciągłego noszenia ze sobą zasilacza, a szeroka gama portów pozwala zapomnieć o nieporęcznych adapterach.  Dzięki Ultrabookowi HP Folio13 mobilni użytkownicy mogą teraz pracować wydajnie przez cały dzień w domu, firmie i podczas lunchu na mieście.

Model Folio13 ma zaledwie 18 mm grubości i jest wyposażony w wyjątkowo płaski wyświetlacz HD BrightView o przekątnej 33,8 cm (13,3?). Urządzenie waży jedynie 1,49 kg.

 

O Noble Concierge

O Noble Concierge: Spółka Noble Concierge oferuje usługi dla osób zamożnych, związane z organizacją ich czasu wolnego oraz rozwijaniem indywidualnych zainteresowań.
W ramach programu Concierge przez całą dobę do dyspozycji klientów są konsultanci pomagający w załatwieniu pełnego spektrum spraw ? od rozwiązywania codziennych, zabierających czas problemów, po rzeczy pozornie niemożliwe. Noble Concierge proponuje również doradztwo w zakresie inwestycji na rynku sztuki (art banking), usługę travel manager, polegającą na kompleksowej opiece nad wyjazdami wakacyjnymi
i organizacji podróży ?szytych na miarę?, oraz inne usługi lifestyle?owe. Zakres działalności Noble Concierge obejmuje również wydawnictwo gazety Private Banking, która w przystępny sposób traktuje o tematyce finansowej oraz wydawnictwo elektronicznego Magazynu L?Eclat. Noble Concierge Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1 lipca 2008 r. i jest częścią Getin Noble Bank S.A.

 

Informacje o HP

HP tworzy nowe rozwiązania technologiczne, które mają znaczący wpływ na życie ludzi, biznes i społeczeństwo. Firma HP, należąca obecnie do największych na świecie firm technologicznych, oferuje produkty obejmujące urządzenia do druku, komputerowe systemy osobiste, oprogramowanie, usługiinfrastrukturę informatyczną, które umożliwiają klientom rozwiązywanie ich problemów. Więcej informacji na temat HP (NYSE: można znaleźć pod adresem http://www.hp.pl.

Similar Posts