Miłość Wiadomości branżowe

Wszystko o Euro 2012 zawsze w telefonie

Wirtualna Polska uruchomiła serwis dla wszystkich fanów piłki nożnej, którzy chcą mieć informacje o Euro 2012 zawsze pod ręką. Mobilny serwis m.euro.wp.pl to najważniejsze informacje z Mistrzostw Europy w piłce nożnej dostępne

Wirtualna Polska uruchomiła serwis dla wszystkich fanów piłki nożnej, którzy chcą mieć informacje o Euro 2012 zawsze pod ręką. Mobilny serwis m.euro.wp.pl to najważniejsze informacje z Mistrzostw Europy w piłce nożnej dostępne w każdym miejscu i o każdej porze  – wiadomości, terminarze, wyniki, tabele turniejowe, drużyny, zdjęcia… Dzięki zastosowaniu technologii HTML5, serwis automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia przenośnego, zapewniając komfort i wygodę korzystania nawet w telefonie z małym wyświetlaczem. Dodatkowe atuty witryny to przyjazny interfejs i wygodna nawigacja.

– Tworząc m.euro.wp.pl postawiliśmy na wygodę i szybkość. Chcemy, by kibice mogli na bieżąco zapoznawać się z tym, co najważniejsze podczas Euro 2012, niezależnie od miejsca i czasu, w którym będą zaglądali na nasz serwis – mówi Paweł Janecki, Kierownik Zespołu Portal dla Komórek Wirtualnej Polski.

Serwis o Euro 2012 Wirtualnej Polski, dedykowany na urządzenia mobilne – telefony komórkowe, w tym przede wszystkim na smartfony oraz tablety, to prawdziwa gratka dla fanów futbolu. Dzięki niej mogą być zawsze na bieżąco ze wszystkim, co związane z najważniejszym wydarzeniem piłkarskim w Europie. Witryna, dzięki zastosowaniu technologii HTML5 oraz CSS3, automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia, w którym jest wyświetlana. Domyślnie m.euro.wp.pl pojawia się w widoku jednokolumnowym (telefony, smartfony, urządzenia z małymi wyświetlaczami) lub dwukolumnowym (tablety). Dzięki temu każdy kibic szybko i wygodnie przeczyta o najaktualniejszych wydarzeniach – wprost ze stadionów, obejrzy zdjęcia, przejrzy wyniki, tabele turniejowe itd.

Witryna podzielona jest na kategorie tematyczne: wiadomości – z najnowszymi informacjami z Euro 2012, tabele – z czterema grupami, terminarze spotkań, drużyny turnieju, galerie zdjęć, najważniejsze wiadomości z polskich miast będących gospodarzami mistrzostw oraz z Ukrainy. Po pierwszych rozegranych spotkaniach pojawią się także przejrzyste statystyki meczów.

Dla fanów piłki nożnej korzystających z komputerów stacjonarnych i laptopów dostępny jest od sierpnia także serwis http://euro.wp.pl. W najbliższym czasie światło ujrzy też aplikacja mobilna Sport WP.PL na urządzenia przenośne z systemami iOS oraz Android.

Więcej informacji:

http://m.euro.wp.pl

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy