Miłość Wiadomości branżowe

Kenzo i Gucci wpierają łódzkie dzieci

Podczas łódzkiego Fashion Week (24?28 października), oprócz wzbogacenia swojej szafy w nowości od projektantów, można wesprzeć potrzebujące dzieci. Wystarczy kupić kubeczki ze specjalnej kolekcji Stowarzyszenia Przyjaciele Świata, z grafikami m.in.: Kenzo Takady, Patrizii Gucci, pracowni Paprocki & Brzozowski czy Ewy Minge.

Stoisko łódzkiego Stowarzyszenia sąsiaduje z showroomem, w którym swoje ubrania, torby, buty i dodatki prezentują młodzi projektanci mody. U Przyjaciół Świata znajdziemy kubeczki i talerzyki, sygnowane przez znanych ludzi świata mody, które  powstały specjalnie na potrzeby Stowarzyszenia, a dokładnie na wsparcie prowadzonych przez nich akcji charytatywnych. 

Jak na modowe wydarzenie przystało, na stoisku znajdziemy również popularne w Stanach Zjednoczonych T-shirty Lotty Dotty, które Stowarzyszeniu przekazał sam Marcellous Jones z francuskiej telewizji Fashion Insider.

Pieniądze zebrane podczas Fashion Week Poland zostaną przekazane na rzecz małych pacjentów z chorobami kardiologicznymi z Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi, a także dzieci niepełnosprawnych z Zespołu Szkół Specjalnych Nr 7 w Łodzi. 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy