Miłość Wiadomości branżowe

Nibylandia poleca ?mądre? prezenty

Boże Narodzenie już za kilkanaście dni, więc to „ostatni dzwonek” na przedświąteczne zakupy. Nibylandia – internetowa księgarnia ze starannie wyselekcjonowanymi  książkami, filmami i upominkami dla dzieci prezentuje listę „mądrych” prezentów dla każdego: dla dzieci starszych i młodszych, dla siostry i dla brata, dla mam i dla tatusiów.


Nibylandia poleca dla Dzieci
Wśród polecanych w tym roku pozycji książkowych dla dzieci Nibylandia wskazuje, te, które warto kupić dla malucha oraz takie, które zainteresują dzieci starsze - bardziej wymagających młodych czytelników.


Dla najmłodszych idealnym wyborem będzie prawdziwy międzynarodowy hit, książka, „Naciśnij mnie” autorstwa Hervé Tulleta. Wydany już w 24 krajach bestseller według New York Timesa. „Czytanie” to świetna zabawa, podczas której trzeba dmuchać, klaskać, przekręcać książkę w różne strony. Bawi, uczy i prowokuje do wspólnej zabawy dzieci i rodziców.
Nieco starsze maluchy zachwyci najnowsza książeczka autorstwa znanego tekściarza Jacka Cygana, pt. „Cyferki”. To pisana wierszem opowieść o perypetiach rozbrykanych cyferek. Dzięki niej dzieci poznają cyferki, ich zapis i kształty. Prosta fabuła, poręczny format, grube, kartonowe strony i inteligentne ilustracje Oli Woldańskiej-Płocińskiej - obsypanej nagrodami absolwentki poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych, zachwycą nie tylko małych ale i dorosłych czytelników.
Dzieciaki, które czytają już samodzielnie na pewno zainteresuje „Tajemnica biblioteki”. Trzymająca w napięciu historia znikania cennych książek z biblioteki w Valleby, w odnalezieniu których komisarzowi policji pomagają mali Lasse i Maja. Książka pisana dużą czcionką, z charakterystycznymi, czarno-białymi ilustracjami.


Dzieci lubią  nie tylko otrzymywać, ale również obdarowywać się prezentami. Dlatego Nibylandia poleca też książeczki idealne jako prezent dla starszej siostry i dla starszego brata.


Dziewczynkom na pewno spodoba się historia zatytułowana „Nusia się chowa”. Długo oczekiwana książka o nieśmiałej dziewczynce o niezwykłej wyobraźni. Oszczędna w słowach opowieść o uczuciach, z którymi zmaga się każde dziecko. „Kacperiada” zachwyci natomiast wszystkich kochających czytanie chłopców. „Zestaw urodzinowy Kacper z szuflady Kacperiada” to specjalne jubileuszowe wydanie książki zawierające wszystkie dotychczasowe opowiadania o zwariowanym Kacprze oraz 5 zupełnie nowych historii.

Nibylandia poleca dla Rodziców


Co kupić najukochańszej i najwspanialszej mamie? Jaką niespodziankę sprawić żonie, która w swoich codziennych obowiązkach wciąż dąży do doskonałości? A czym obdarować  mężczyznę odnajdującego się w roli tatusia?
Nibylandia poleca książkę Agaty Passent „Dziecko? O matko! Felietony o tym, jak staram się dorosnąć do roli matki pewnego Kubusia”. Emocje szarpiące dziećmi opisane z ironią i przemyślenia rodziców dotyczące wychowywania pociech. „Ja, Tata. Praktyczny poradnik dla młodych ojców” to z kolei książka, która w przystępny sposób mówi o opiece nad dzieckiem, podając praktyczne porady i podpowiadając jak budować udaną więź emocjonalną. Historie i anegdoty z życia innych ojców z pewności zachęcą do lektury każdego mężczyznę.

Nibylandia to księgarnia internetowa oferująca szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych książek, zarówno tych tradycyjnych jak i audiobooków, filmów i prezentów dla dzieci. Sklep współpracuje z najlepszymi wydawnictwami oraz ekspertami z dziedziny wychowania i psychologii dziecięcej. To miejsce z książką dopasowaną do potrzeb edukacyjnych i psychicznych dzieci w wieku od 1 do 13 roku życia oraz potrzeb zaangażowanych w rodzicielstwo mam i ojców. www.nibylandiasklep.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy