Wiadomości branżowe

Jakie są Twoje postanowienia noworoczne? Skorzystaj z podpowiedzi Samsung

Teaser

Nowy Rok nadchodzi wielkimi krokami. Jak co roku ponad połowa z nas podejmie w tym wyjątkowym momencie najrozmaitsze postanowienia noworoczne i przez kolejne miesiące będzie toczyła ciężką walkę aby ich dotrzymać. Warto więc zastanowić się nad swoimi zamierzeniami, aby za rok w tym samym momencie móc pogratulować sobie osiągniętych celów.

Jak dowodzą badania przeprowadzone przez instytut Ipsos Global Advisory* w 24 krajach świata, najwięcej osób chciałoby w ramach noworocznych postanowień poprawić swoją sytuację finansową w nadchodzącym roku. W krajach takich jak Chiny, Hiszpania, Turcja, czy Meksyk 21%  ankietowanych chciałoby więcej zarabiać, 16% więcej oszczędzać, a kolejne 16% lepiej kontrolować rodzinny budżet. Od czego więc zacząć racjonalizację domowych wydatków?

Przede wszystkim należy przyjrzeć się wydatkom wynikającym z zużycia wody, energii elektrycznej oraz środków czystości, takich jak detergenty piorące. Jednym słowem, chcąc zmniejszyć dziurę w budżecie powinniśmy najpierw zajrzeć do pralki. Pralka i związane z nią koszty to często źródło, przez które niepostrzeżenie w ciągu roku ?ucieka? nam mnóstwo pieniędzy.

Najnowocześniejsze urządzenia piorące Samsung wyposażone są w zaawansowane technologie i rozwiązania, które umożliwiają oszczędność czasu, wody, energii i detergentów. Mowa o technologii EcoBubble, która zrewolucjonizowała proces prania, umożliwiając pranie w dużo niższej temperaturze z zachowaniem wysokiej  efektywności. Technologia ta powoduje powstawanie aktywnej piany, która skutecznie rozpuszcza i aktywuje środek piorący, aby mógł szybko wniknąć do każdego włókna pranej tkaniny i skutecznie usunąć plamy oraz zabrudzenia.

Dodatkowo, najnowocześniejsze pralki Samsung z linii WW9000, wyposażone zostały w system Optimal Auto Wash, który wykorzystuje cztery inteligentne czujniki do dozowania właściwej ilości detergentu. Pralka sama waży włożone do bębna ubrania i mierzy stopień ich zabrudzenia, a następnie na tej podstawie pobiera odpowiednią ilość detergentu. Nie trzeba więc przeliczać kilogramów załadowanego prania, aby wiedzieć ile proszku dodać. Wystarczy tylko załadować pranie i przycisnąć odpowiedni przycisk. Mniejsze zużycie wody, energii i detergentów przyczynia się nie tylko do zmniejszenia naszych wydatków, lecz także do poprawy jakości środowiska, w którym żyjemy.

Nowy Rok posiada magiczną moc ? potrafi oddzielić przeszłość, na którą nie mamy już wpływu od przyszłości, którą tworzymy cały czas. Daje nam też nowy start, czyli motywację i solidny argument to zmiany. Skorzystajmy więc z tego czasu i zmieńmy dotychczasowe nawyki z pomocą nowoczesnych technologii Samsung.

 

* Ipsos Global @dvisory: New Years Look Back and Outlook


dostarczył infoWire.pl
Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy