Miłość Wiadomości branżowe

Nowe produkty e-commerce w ofercie Wirtualnej Polski

Wirtualna Polska stawia na kompleksowe rozwiązania. Portal właśnie nawiązał współpracę z nowymi partnerami ? Inter Cars S.A., Cenega Poland Sp. z o.o. oraz Megastore.pl S.A, wzbogacając swoją ofertę e-commerce o nowe, atrakcyjne produkty. Współpraca z pierwszym z partnerów zaowocowała uruchomieniem motointegrator.wp.pl ? witryny łączącej produkty i usługi dla zmotoryzowanych, muve.wp.pl ? efekt partnerstwa z firmą Cenega ? to nowoczesna platforma dla miłośników nowych technologii i modnej rozrywki, z kolei megastore.wp.pl to idealne miejsce dla wszystkich ?złotych rączek? ? oferuje kompleksową ofertę produktów dla domu, ogrodu i nie tylko.

Nowe serwisy w portfolio Wirtualnej Polski poszerzają i uzupełniają ofertę portalu, który stawia na kompleksowość oferowanych usług. Łącząc kontent znanych w sieci własnych serwisów tematycznych z partnerami osiągającymi sukcesy na rynku e-commerce w poszczególnych branżach, WP.PL ułatwia użytkownikom zakup interesujących ich produktów.

? Użytkownicy witryn WP.PL nie tylko zdobywają wiedzę na zajmujące ich tematy, ale także mogą, w tym samym miejscu w sieci, dokonać zakupu interesujących ich produktów i usług ? zaznacza Jacek Wiśniewski, Kierownik Sprzedaży Rozwiązań e-Commerce Wirtualnej Polski. ? Staramy się przy tym, by mieli pewność, że wybrane przez nich produkty są w atrakcyjnych cenach oraz wyróżniają się najlepszą jakością. Możemy im to zagwarantować, oddając do ich dyspozycji serwisy e-commerce?owe, które idealnie uzupełniają dotychczasową ofertę kontentową Wirtualnej Polski.

Motointegrator.wp.pl ? informacje, sprawdzone produkty i usługi w jednym miejscu

Motointegrator.wp.pl skierowany jest do wszystkich internautów, którzy posiadają cztery kółka. Platforma łączy w sobie ofertę sprzedaży produktów motoryzacyjnych z usługami warsztatowymi. Użytkownik może tu wybrać odpowiednie części dla swojego samochodu ? obecnie w ofercie partnera znajduje się ponad milion produktów. Jednocześnie ma możliwość nie tylko zakupienia wybranych elementów, ale przy okazji zamówienia ich montażu w specjalistycznym warsztacie (spośród 5 tysięcy obiektów w całej Polsce). Co istotne, witryna zintegrowana jest z moto.wp.pl, dzięki czemu użytkownicy bardzo popularnego serwisu motoryzacyjnego mogą bezpośrednio, z poziomu moto.wp.pl, korzystać z usług partnera.

? Współpraca z jednym z największych portali w Polsce, który ma bardzo duże doświadczenie w e-commerce, jest dla nas kluczowa. Spodziewamy się, że wspólnie osiągniemy lepsze wyniki od założonych ? mówi Maciej Patla, E-commerce Marketing Manager z firmy Inter Cars S.A.

Muve.wp.pl ? nowoczesna rozrywka dla graczy WP.PL

Muve.wp.pl to nowoczesna platforma dla miłośników nowych technologii i cyfrowej rozrywki. To pierwszy w Polsce sklep online, który umożliwia zakup gier komputerowych na wszystkie platformy oraz filmów oferowanych w formacie Blu-Ray. Znaczną część produktów prezentowanych w witrynie można nabyć w wersji cyfrowej, dzięki czemu są one do dyspozycji gracza natychmiast po transakcji. Niezależnie jednak od tego, czy produkt jest w wersji cyfrowej czy na nośniku ? użytkownik nie ponosi opłaty za przesyłkę. Usługa ?darmodostawa? obejmuje wszystkie produkty, przesłane za pomocą kuriera bądź do paczkomatów.

WP.PL zintegrowało platformę muve.wp.pl z serwisem gry.wp.pl ? jednym z najchętniej odwiedzanych w sieci. Dzięki temu, przed decyzją zakupową w sklepie, można, na temat wybranych produktów, poznać opinie innych użytkowników gry.wp.pl, przeczytać recenzje i testy redakcji.

? Naszym głównym celem jest dostarczanie internautom rozrywki w najlepszej jakości i Wirtualna Polska jest dla nas naturalnym partnerem do osiągnięcia tego celu. Cieszymy się, że możemy zaoferować użytkownikom WP.PL bogaty katalog gier na PC i konsole oraz szeroki wybór filmów Blu-Ray. Co więcej, jako pierwsza polska platforma cyfrowej dystrybucji gier wierzymy, że dzięki tej współpracy jeszcze więcej osób będzie miało okazję zobaczyć, jak łatwo można pobrać gry bezpośrednio na komputer bez wychodzenia z domu ? podkreśla Adam Wróblewski, szef platformy muve.pl.

Megastore.wp.pl ? dla ?złotych rączek? i nie tylko

Megastore.pl.wp.pl to największa w Polsce witryna oferująca produkty dla domu i ogrodu, m.in. narzędzia, dekoracje, oświetlenie, elektronarzędzia, materiały budowlane (łącznie, blisko 100 tys. pozycji). Wyróżnikiem megastore.wp.pl jest duża dbałość o jakość obsługi oraz sprawne wsparcie techniczne, co w połączeniu z atrakcyjnymi cenami oferowanych produktów powoduje, że sklep jest wysoko oceniany przez klientów, m.in. w portalach i serwisach społecznościowych. Platforma jest doskonałym miejscem dla wszystkich, którzy budują, remontują lub urządzają, a dzięki powiązaniu z największym serwisem dla mężczyzn w polskiej sieci ? facet.wp.pl, dociera do dużej rzeszy internautów. Dodatkowo, użytkownicy mogą szybko i wygodnie zapoznać się z poradami innych internautów i opiniami ekspertów.

? Wiemy, że potrafimy sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów i że jesteśmy przygotowani do dalszego dynamicznego rozwoju. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z wiodącym polskim portalem ? WP.PL. Wierzymy, że przyczyni się ona do znacznego wzrostu świadomości naszej marki a także znajdziemy zainteresowanych naszą ofertą wśród użytkowników Wirtualnej Polski ? dodaje Bartosz Pilch, Dyrektor Marketingu Megastore.pl S.A.

Więcej informacji:

http://motointegrator.wp.pl

http://muve.wp.pl

http://megastore.wp.pl

Similar Posts