Miłość Wiadomości branżowe

Marussia F1 Team i Monster poszukują idealnego kandydata na stanowisko Partnership Manager

Marussia F1 Team podjął współpracę z Monster w celu znalezienia międzynarodowego talentu do pracy na pełen etat w centrum wydarzeń F1.

NOWY JORK, 6 września 2012 ? zespół Marussia F1 Team rozpoczyna poszukiwania kandydata na jedno z najbardziej ekscytujących stanowisk dostępnych w branży marketingowej na całym świecie. Współpracując z Monster?, wiodącym portalem kariery, który ułatwia kontakt pomiędzy prężnie rozwijającymi się firmami a profesjonalistami, zespół pragnie znaleźć prawdziwy międzynarodowy talent.

Jest to czwarta w tym roku międzynarodowa oferta pracy ?Cool Job?, którą przedstawia Marussia F1 Team w ramach współpracy z Monster?, która obejmuje poszukiwanie kandydatów na jedno z kluczowych stanowisk pracy w organizacji. Ponadto, firmy współpracują szukając kandydatów reprezentujących różne zawody na inne stanowiska.

Partnership Manager będzie w samym centrum wydarzeń, współpracując ze światowymi markami przy opracowywani programów, wzbudzających ekstremalne emocje wśród ogromnej rzeszy fanów Formuły 1. Wybrany kandydat będzie także podróżował na Grand Prix, aby zapewnić perfekcyjny przebieg imprez. Jest to prawdziwa okazja, aby współuczestniczyć w komercyjnym sukcesie młodego i kreatywnego zespołu.

Marussia F1 Team będzie przyjmować zgłoszenia do 24 października 2012 ? zainteresowani powinni zatem jak najszybciej przesyłać swoje aplikacje klikając w ogłoszenie.

?Nie jest to zwykła praca biurowa, ale życiowa okazja, aby zrobić karierę w Formule 1. Ktokolwiek obejmie to stanowisko, znajdzie się w samym centrum wydarzeń i będzie zaangażowany we wszystkie komercyjne operacje ? od nawiązywania nowych relacji biznesowych po międzynarodowe podróże na Grand Prix i nadzorowanie przebiegu imprezy? ? mówi Katie Allen, dyrektor HR Marussia F1 Team ? ?Szukamy osoby z dużą wiedzą dot. mechanizmów rynkowych, odpowiednim zrozumieniem mechanizmów działania Formuły 1 i zespołu Marussia, imponującymi osiągnięciami w zarządzaniu biznesowymi relacjami oraz  pasją do wygrywania? ? podkreśla Allen.

Andy Webb, dyrektor generalny Marussia F1 Team, zachęca do obejrzenia materiału zrealizowanego specjalnie dla osób aplikujących na stanowisko: http://www.youtube.com/watch?v=MBCpyl1gjIc.

Ponadto, kandydaci mieszkający w Europie, którzy chcieliby pracować dla teamu Marussia, mogą aplikować na wiele innych stanowisk. Współpracując z Monster?, zespół zatrudnił do tej pory 20 nowych pracowników, którzy stanowią ważną część zespołu ? są to między innymi: Design Engineer, Garage Technician, Travelling Composite Technician i Electronics Engineer.

 "Podjęcie pracy na stanowisku Partnership Manager to wyjątkowa okazja dla doświadczonego eksperta w zakresie sponsoringu projektów z udziałem światowej sławy marek, które chcą współpracować z Formułą 1? ? podkreśla Ted Glivar, wiceprezes i globalny dyrektor marketingu Monster?. "Jesteśmy przekonani, że uda nam się znaleźć doskonałych kandydatów, tak samo jak w przypadku 23 innych stanowisk w zespole Marussia, na które udało się nam się zrekrutować talenty na miarę światową?.

O Monster Worldwide

Monster Worldwide, Inc (NYSE: MWW), spółka dominująca Monster ?, wiodącego internetowego portalu kariery, działająca na rynku rekrutacji online. Już od dziesięciu lat staramy się poprawić jakość życia ludzi dzięki znalezieniu pracy, którą kochają. Dzięki swojej obecności na kluczowych rynkach w Ameryce Północnej, Europie i Azji, Monster pracuje na rzecz wszystkich, łącząc pracodawców z osobami poszukującymi dobrych ofert pracy niezależnie od szczebla kariery. Świadczymy spersonalizowane usługi doradcze dotyczące rozwoju karier na całym świecie. Nasze strony internetowe docierają do milionów użytkowników Internetu na całym świecie. Dzięki temu możemy prowadzić ściśle dedykowane kampanie reklamowe. Monster Worldwide jest członkiem S & P 500 Index. Aby dowiedzieć się więcej o Monster, naszych produktach i usługach, odwiedź www.monster.com. Więcej informacji na temat Monster Worldwide jest dostępny na stronie about-monster.com.

O Marussia F1 Team

Marussia F1 Team jest młodym i ambitnym zespołem angielsko ? rosyjskim biorącym udział w zawodach Formuły 1.

Siedziba drużyny znajduje się w Centrum Technicznym Marussia w Banbury w Wielkiej Brytanii. Zespół w większości jest własnością rosyjskiej marki samochodów sportowych, Marussia, z siedzibą w Moskwie.

Przez dwa sezony obecności w zawodach F1, zespół przeżył wspaniałą przygodę. Założony w 2009 roku na mocy umowy Resource Restriction Agreement, która zmieniła zasady reklamowania sportu, umożliwiając wejście do wyścigów nowych zespołów. Marussia F1 Team był na czele nowej ery Formuły 1 wykorzystując potęgę Grupy firm Virgin należącej do Sir Richarda Bransona, jednego z założycieli, by stworzyć zamysł innowacyjnego zespołu rajdowego na przyszłość.

Ze strony technicznej zespół doświadczył już wiele, co nie powinno dziwić z uwagi na to że jako nowy wkroczył do tak ciężkiego i konkurencyjnego sportu jakim jest Formuła 1. Już w drugim sezonie, mając ambitne cele na przyszłość, załoga rozpoczęła współpracę z McLaren Applied Technologies, która zapewnia teamowi dostęp do najnowocześniejszych obiektów, które już pomagają zespołowi tworzyć konkurencyjne samochody na sezon 2012.

Głównym celem Marussia F1 Team jest włączenie Russian Grand Prix do kalendarza wyścigów w 2014 roku. Sukces na rodzimym torze znajdującym się w czarnomorskim kurorcie - Sochi to ostatni tego typu sprawdzian w tym ekscytującym etapie przygody zespołu rajdowego Marussia w wyścigach Formuły 1.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy