Wiadomości branżowe

Gaba Kulka i jej najnowsza płyta na wyjątkowym koncercie w Och-Teatrze

Świeżo po wydaniu ostatniej płyty – „The Escapist” – Gaba Kulka wraca do Och-Teatru i w piątek 20 marca zagra koncert, na który wybrać się powinni wszyscy fani dobrze napisanej i jeszcze lepiej wykonanej muzyki. Niegdyś wystąpiła w Ochu wspólnie z Jankiem Młynarskim i jego Warszawskim Combo Tanecznym. Wtedy sprawili, że cała widownia śpiewała z nimi warszawskie szlagiery i piosenki sprzed lat. Tym razem wraz ze znakomitymi muzykami, należącymi do ścisłej czołówki europejskiej sceny jazzowej i nie tylko - z Wojciechem Traczykiem, Robert Raszem, Wacławem Zimplem i Michałem Fetlerem - zaprezentuje zarówno ukochane przez fanów piosenki, jak i materiał z najnowszej płyty. Na wyjątkowej, umieszczonej centralnie wobec widowni scenie Och-Teatru Gaba Kulka odnajduje się znakomicie. Można powiedzieć - niezwykła postać w nieszablonowym miejscu.Tak pisze o ostatniej płycie artystki Jarek Szubrycht: "The Escapist" to dobry tytuł, bo Gaba Kulka znów uciekła konkurencji. Tak dojrzałej, w pełni autorskiej płyty (...) nie nagrała żadna polska wokalistka od czasów... "Hat, Rabbit'".Gaba Kulka to postać, o której znawcy mówią, że ma "wielki talent i przebogatą
Teaser

Świeżo po wydaniu ostatniej płyty ? ?The Escapist? ? Gaba Kulka wraca do Och-Teatru i w piątek 20 marca zagra koncert, na który wybrać się powinni wszyscy fani dobrze napisanej i jeszcze lepiej wykonanej muzyki. Niegdyś wystąpiła w Ochu wspólnie z Jankiem Młynarskim i jego Warszawskim Combo Tanecznym. Wtedy sprawili, że cała widownia śpiewała z nimi warszawskie szlagiery i piosenki sprzed lat. Tym razem wraz ze znakomitymi muzykami, należącymi do ścisłej czołówki europejskiej sceny jazzowej i nie tylko - z Wojciechem Traczykiem, Robert Raszem, Wacławem Zimplem i Michałem Fetlerem - zaprezentuje zarówno ukochane przez fanów piosenki, jak i materiał z najnowszej płyty. Na wyjątkowej, umieszczonej centralnie wobec widowni scenie Och-Teatru Gaba Kulka odnajduje się znakomicie. Można powiedzieć - niezwykła postać w nieszablonowym miejscu.

Tak pisze o ostatniej płycie artystki Jarek Szubrycht: "The Escapist" to dobry tytuł, bo Gaba Kulka znów uciekła konkurencji. Tak dojrzałej, w pełni autorskiej płyty (...) nie nagrała żadna polska wokalistka od czasów... "Hat, Rabbit'".

Gaba Kulka to postać, o której znawcy mówią, że ma "wielki talent i przebogatą muzyczną wyobraźnię" - i próbkę tej właśnie wyobraźni usłyszeć będzie można w piątek 20 marca o 20:00 w warszawskim Och-Teatrze. Ostatnie bilety można jeszcze kupić w kasie teatru.  


dostarczył infoWire.pl
Źródło Och-Teatr. Dostarczył
A to już wiesz?  Wyrusz ze Starbucks? w kawową podróż do Peru

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy