Wiadomości branżowe

Najnowszy album Jazzpospolitej już do kupienia bezpośrednio od zespołu

Teaser

Jazzpospolita, uznany kwartet tworzący muzykę z pogranicza jazzu, post-rocka i elektroniki, samodzielnie wyda swój najnowszy album. Jazzpo! można zamówić już dziś bezpośrednio od zespołu, w formie interesujących pakietów na  http://jazzpospolita.nuplays.pl

Artyści przygotowali dla swoich fanów kilka opcji zakupu ich czwartego wydawnictwa, m.in. w formie plików MP3, płyt CD, pakietu z torbą lub niespodzianką, którą zespół wyśle tradycyjną pocztą każdemu, kto zdecyduje się na zakup albumu MP3.

20 października, w dniu premiery albumu, Ci którzy skorzystają z oferty, będą mogli pobrać pliki i cieszyć się najnowszymi utworami Jazzpospolitej na dowolnym urządzeniu.

Prace nad albumem ?Jazzpo!? trwały półtora roku. Powstało 11 oryginalnych kompozycji, które zostały zarejestrowane w 100% ?na setkę? (bez najmniejszej edycji w postprodukcji). Materiał został zarejestrowany w studio Tokarnia, a nad całością czuwał Jan Smoczyński. 

Album ?Jazzpo!? w formie plików MP3 kosztuje 19,99 zł, a ceny pakietów z dodatkami wynoszą od 24,50 do 55 zł (w cenie jest już koszt wysyłki). W dniu premiery płyty, kupujący otrzyma powiadomienie o dostępności plików MP3 do pobrania.

Jazzpospolita, obecna na scenie od 2009 roku, stała się jednym z ciekawszych zjawisk muzycznych, a zespół wypracował własne, rozpoznawalne brzmienie i zdobył liczną grupę fanów.   W ciągu pięciu lat, grupa  wydała trzy płyty i zagrała około 150 koncertów w Europie i Polsce w niezmienionym, czteroosobowym składzie: Michał Przerwa-Tetmajer, Stefan Nowakowski, Michał Załęski  i Wojtek Oleksiak. Siłę muzyki grupy, stanowią oryginalne kompozycje, sytuujące zespół na styku jazzu, post-rocka i elektroniki. 


dostarczył infoWire.pl
Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy