Miłość Wiadomości branżowe

Mobilny Sport.pl z rekordami w czasie meczów polskiej reprezentacji

Największą popularnością podczas pierwszych dni Euro 2012 cieszyły się w serwisie mobilnym Sport.pl relacje na żywo z meczów polskiej reprezentacji, a w szczególności druga połowa meczu Polska-Czechy.

 

- Po rozpoczęciu meczu ruch na stronach Sport.pl jest stały lub minimalnie spada, natomiast na serwisie mobilnym rośnie nawet trzykrotnie - mówi Marcin Gadziński, dyrektor strategii i rozwoju Grupy Sport.pl. - Kibice coraz chętniej zasiadają np. przed telewizorami ze swoimi smartfonami. Podczas meczów prawie 25% odsłon naszych relacji na żywo pochodzi z urządzeń mobilnych - telefonów i tabletów.

 


Sport.pl na Euro 2012

Relacje dla Sport.pl z Mistrzostw Europy przygotowuje ponad 30 reporterów, korespondentów, komentatorów, fotoreporterów i operatorów wideo w pięciu polskich miastach (Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków) oraz na Ukrainie. Sport.pl, pierwsza w Polsce smartfonowa redakcja wyposażona w telefony najnowszej generacji, na bieżąco przekazuje teksty, zdjęcia i materiały wideo do specjalnego serwisu Sport.pl/Euro2012 oraz mobilnej wersji Sport.pl. Od 8 czerwca w serwisie Sport.pl/Euro2012 dostępna jest relacja „Dzień Euro na żywo”, emitowany jest również magazyn wideo prowadzony przez Przemysława Iwańczyka. Dodatkowo fani piłki nożnej mogą stać się menedżerami drużyn piłkarskich i wygrać Euro na WygrajEuro.Sport.pl. Od początku maja trwa ogólnopolska kampania promująca mobilny Sport.pl oraz relacje na żywo z wydarzeń sportowych. Kampania 2012 relacji na żywo, która obejmuje nośniki reklamy zewnętrznej, kina, telewizję oraz internet, potrwa do końca czerwca br. Więcej informacji>>>

Sport.pl to jeden z najpopularniejszych polskich serwisów sportowych oraz poniedziałkowy dodatek do „Gazety Wyborczej”. Sport.pl prezentuje informacje dotyczące popularnych dyscyplin sportowych, sekcje dedykowane znanym sportowcom oraz najważniejszym wydarzeniom sportowym, a także materiały wideo oraz blogi sportowe. Atrakcją Sport.pl jest również sportowy serwis rozrywkowy ZCzuba.pl. Sport.pl posiada mobilną wersję, która wyróżnia się prostym dostępem do wyników sportowych oraz relacji z trwających i zakończonych imprez. Dodatkowo użytkownicy smartfonów z systemami Android oraz iOS mogą korzystać z aplikacji „Relacje Z czuba i na żywo” z komentarzami redaktorów zCzuba.pl oraz Sport.pl. 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #dego   #internaut   #ndash   #nie   #oraz   #Polski   #ych   #zdj