Mistrzostwa Europy na NK

Za chwilę piłkarskie emocje obejmą całą Europę. Fani futbolu na NK już teraz mogą poczuć kibicowski klimat w specjalnym serwsie poświęconym Mistrzostwom Europy. Do wygrania m.in. wyjazd na Superpuchar Hiszpanii do Barcelony.

Użytkownicy NK to również pasjonaci piłki nożnej, co pokazali przy okazji ostatniego mundialu - w akcję specjalną zaangażowało się wtedy kilkaset tysięcy osób. Również Mistrzostwa Europy mają specjalny serwis w NK, który połączy fanów futbolu. W grupie Mistrzostw Europy internauci odnajdą zawsze aktualne relacje z wydarzeń sportowych przygotowywane przez dziennikarzy Piłki Nożnej. Ponadto do wygrania cenne nagrody, jak: koszulki z autografami reprezentantów Polski, piłki, limitowane karty płatnicze czy wyjazd na mecz o Superpuchar Hiszpanii, w którym Barcelona podejmie Real Madryt.

"Sport to wielka pasja naszych Użytkowników, dlatego z okazji Mistrzostw przygotowaliśmy dla nich coś ekstra. We współpracy z Piłką Nożną stworzyliśmy specjalną grupę, w której fani piłki będą mogli poznawać się, wymieniać wrażenia z meczy, typować wyniki i zdobywać nagrody, a także być na bieżąco ze wszystkim co się dzieję na turnieju, dzięki współpracy z dziennikarzami Piłki Nożnej" - mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK.

http://nk.pl/pilkanozna

Z okazji zbliżających się mistrzostw TNS Polska i nk.pl opublikowali raport „Marka w dobrej kondycji. Jak budować markę w oparciu o marketing sportowy”. Jest on przeznaczony dla tych, którzy zastanawiają się czy ich marce po drodze z marketingiem sportowym oraz jak wyróżnić się komunikacyjnie w natłoku reklam z piłką w tle. Wyniki raportu przeczą obiegowej opinii, że sport jest wyłącznie domeną mężczyzn, bowiem aż 40% osób zainteresowanych sportem to kobiety.

Authors
Tags , , , ,

Related posts

Top