Miłość Wiadomości branżowe

Nowa odsłona aplikacji mobilnej Przepisy.pl

Oto gratka dla miłośników gotowania! Już teraz mogą korzystać z nowej wersji aplikacji mobilnej Przepisy.pl! Ponad 2 tysiące kulinarnych receptur, setki porad szefów kuchni Knorr, osobista Książka Kucharska, czyli ulubione przepisy zebrane w jednym miejscu, funkcja Asystenta Kuchennego i inne nowatorskie rozwiązania czynią z niej znakomitą pomoc i źródło inspiracji dla fanów eksperymentowania w kuchni! Mniam!

Aplikacja mobilna Przepisy.pl to ponad 2 tysiące przepisów wraz ze zdjęciami oraz krok po kroku przedstawionymi etapami przygotowania potrawy. Teraz każdy z nich jest łatwo dostępny dzięki inteligentnej wyszukiwarce przepisów. Dla tych, którzy wolą oglądać niż czytać, kilkaset receptur dostępnych jest w wersji wideo!

Aplikacja Przepisy.pl to także znakomite źródło kulinarnych inspiracji - codziennie otrzymujemy propozycję nowego dania oraz menu na cały tydzień.  A ulubione receptury możemy gromadzić w jednym miejscu dzięki funkcji Książki Kucharskiej. Wybrane dania zawsze będą pod ręką! Każdy przepis możemy także ocenić (funkcja Mniam! widoczna na portalu Przepisy.pl), zobaczyć, co podoba się innym, oraz podzielić się kulinarnymi inspiracjami ze znajomymi czy też rodziną za pomocą maila lub SMS-a albo na portalu Facebook.

W jaki sposób urozmaicić zupę pomidorową? Jak przechowywać włoszczyznę i suszyć grzyby? Jak uratować przesolone danie? Dzięki poradom szefów kuchni Knorr znajdziemy odpowiedzi na te i wiele innych pytań, a gotowanie stanie się szybsze i łatwiejsze. W nowej wersji aplikacji mobilnej Przepisy.pl dostępnych jest również wiele pomocnych i inspirujących porad żywieniowca, które pomogą zbudować lepiej zbilansowane menu.

Natomiast funkcja Asystenta Kuchennego okaże się niezastąpionym pomocnikiem, odliczając czas gotowania, przeliczając miary i wagi. Znajduje się tu również słowniczek haseł kulinarnych ? teraz już będzie jasne, z czego robi się anchois!

Nowej wersji aplikacji mobilnej Przepisy.pl możemy używać na wszystkich popularnych smartfonach oraz tabletach. Co więcej, znajdziemy ją też na telewizorach Samsung Smart TV. Aplikacja jest prosta w obsłudze ? została stworzona z myślą, by miłośnicy gotowania, korzystając z niej, czuli się tak dobrze jak we własnej kuchni!

Przepisy oraz porady szefów kuchni Knorr znajdziemy także na portalu www.przepisy.pl oraz  na profilu https://www.facebook.com/przepisypl, będącym największą polską społecznością fanów gotowania.

Wszystkie wersje aplikacji można obejrzeć i pobrać pod adresem http://www.przepisy.pl/aplikacja-mobilna lub skanując załączony QR Code.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy