Miłość Wiadomości branżowe

Powróćmy jak za dawnych lat

W zegarkach tendencje zmieniają się dużo rzadziej niż w modzie, a niektóre z nich utrzymują się nawet bardzo długo. Od kilku sezonów, w kolekcjach najważniejszych producentów zegarków króluje klasyczna

W zegarkach tendencje zmieniają się dużo rzadziej niż w modzie, a niektóre z nich utrzymują się nawet bardzo długo. Od kilku sezonów, w kolekcjach najważniejszych producentów zegarków króluje klasyczna elegancja i odświeżone wzory sprzed lat.

Retro znów jest na czasie, choć właściwie nigdy nie przestało być modne, dlatego wciąż na topie są klasyczne modele w stylu „zegarek po dziadku”, tyle, że powiększone i z nowoczesnym mechanizmem. Szwajcarscy producenci lubią nostalgiczne klimaty, często prezentują więc repliki swoich historycznych modeli, odpowiednio dopasowane do współczesnych gustów. Jak w opublikowanym ostatnio artykule przekonuje portal www.watchtime.pl, w modzie zegarkowej jest teraz elegancko i nastrojowo, a dzięki zastosowaniu najnowszych technologii także bardziej precyzyjnie.

Co tym razem proponują najbardziej znane marki? Aby się dowiedzieć więcej, wystarczy wejść na zakładkę „Artykuły” na stronie: www.watchtime.pl.

Niezdecydowanym portal www.watchtime.pl proponuje dodatkową bazę zawierającą ponad 22 tysiące modeli z różnych kategorii cenowych.

A już w przyszłym miesiącu wyjątkowa prezentacja: zegarki do zadań specjalnych!

A to już wiesz?  Polacy pobili rekord w zmianie koloru auta!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy