Miłość Wiadomości branżowe

Podaruj Tacie prezent od DUKA

Smaczny posiłek przygotowany wspólnymi siłami, w którym pomoże oryginalny prezent, to świetny pomysł na wielkie świętowanie nadchodzącego Dnia Ojca. DUKA przygotowała kilka propozycji podarunków od serca, które sprawią naszemu Tacie dużo radości, będą mu towarzyszyć w codziennych pasjach, a przede wszystkim pozwolą pełnić rolę mistrza ceremonii na każdym przyjęciu! 

Mistrz grilla

Fanom grillowania wybornych steków, ryb i warzyw na świeżym powietrzu warto podarować prawdziwie mistrzowski zestaw akcesoriów BAMBOO, a w nim: łopatkę do grilla, szczypce, dwuzębny szpikulec oraz pędzelek do smarowania. Steki Taty są często najlepsze na świecie! Dlatego podczas ich smakowania z pewnością przydadzą się także specjalne sztućce ANGUS dedykowane miłośnikom mięsnych przysmaków. Na półmisku z miseczką JIM BBQ każdy ojciec wyśmienicie zaprezentuje efekty kulinarnych umiejętności, serwując na nim mieszankę warzyw prosto z grilla wraz z dipem według autorskiego przepisu. Całości dopełni bardzo męski, bawełniany fartuch z najnowszej serii MÅSESKÄR, który ochroni tatę podczas grillowania przed ewentualnymi „wypadkami przy pracy”.

Domowy barman

Miłośnikom wina DUKA dedykuje zestaw do wina wyposażony w otwieracz, lejek, pierścień i zatyczkę butelki oraz termometr. Początkującym i zaawansowanym baristom w domu przyda się 6-elementowy zestaw barmański BAR. Shaker ze stali nierdzewnej wraz z niezbędnymi akcesoriami barowymi – otwieraczem do butelek, szczypcami, sitkiem barmańskim i nożykiem do skórek będzie doskonałym, funkcjonalnym upominkiem. Bardzo możliwe, że barmański prezent zainspiruje naszych ojców do eksperymentów z orzeźwiającymi koktajlami, które wybornie wypadną serwowane na drobno kruszonym lodzie. W tym celu przyda się funkcjonalna kruszarka do lodu BAR, wykonana ze stali szlachetnej. Córkom i synom poszukującym gadżeciarskiego upominku może wpaść w oko korkociąg do wina o charakterystycznym kształcie PINGWIN.

Poszukiwacz przygód

Aktywnie spędzającym czas wolny, DUKA poleca podwójny termos ADVENTURE z gumowymi nakładkami chroniącymi przed wyślizgnięciem się z ręki. Termos posiada 2 oddzielne zakrętki spełniające rolę kubków. Próżniowa izolacja wraz z najwyższej jakości elementami pomoże utrzymać wysoką temperaturę ulubionych napojów. Prezent z pewnością stanie się nieodłącznym elementem przejażdżek rowerowych, górskich wypraw oraz pieszych wycieczek po nieznanym terenie. Upominkiem uniwersalnym dla poszukujących przygód okaże się także wielofunkcyjny scyzoryk niezbędnik z serii ADVENTURE.

Similar Posts