Wiadomości branżowe

Życzenia dla babci i dziadka można wysłać na neokartce

Z Envelo życzenia na Dzień Babci i Dzień Dziadka można wysłać na wyjątkowej neokartce z własnym zdjęciem. Teraz do każdej wysyłanej z platformy neokartki dołączony jest kod rabatowy. Zniżkę mogą zdobyć również polecający e-usługi Envelo.Z okazji święta warto podarować dziadkom wyjątkowy prezent. Taka jest właśnie neokartka, którą można łatwo ozdobić własnym zdjęciem. Życzenia można przesłać na karnetach pionowych i poziomych oraz widokówkach A5 i A6. W nowej ofercie promocyjnej można także zachęcić bliskich do korzystania z e-usług pocztowych specjalnym rabatem.Podaj dalej i Poleć znajomymOd stycznia użytkownicy platformy i ich znajomi mogą skorzystać z promocji na wybrane usługi. Zasady są proste.Akcja „Podaj dalej” skierowana jest do wszystkich użytkowników platformy Envelo. Promocja obejmuje wysyłane z platformy Envelo neokartki, czyli kartki pocztowe, które nadaje się online, a adresat otrzymuje je tradycyjną pocztą wydrukowane i zakopertowane. Teraz każdy, kto wyśle z

Z Envelo życzenia na Dzień Babci i Dzień Dziadka można wysłać na wyjątkowej neokartce z własnym zdjęciem. Teraz do każdej wysyłanej z platformy neokartki dołączony jest kod rabatowy. Zniżkę mogą zdobyć również polecający e-usługi Envelo.

Z okazji święta warto podarować dziadkom wyjątkowy prezent. Taka jest właśnie neokartka, którą można łatwo ozdobić własnym zdjęciem. Życzenia można przesłać na karnetach pionowych i poziomych oraz widokówkach A5 i A6. W nowej ofercie promocyjnej można także zachęcić bliskich do korzystania z e-usług pocztowych specjalnym rabatem.

Podaj dalej i Poleć znajomym

Od stycznia użytkownicy platformy i ich znajomi mogą skorzystać z promocji na wybrane usługi. Zasady są proste.
Akcja ?Podaj dalej? skierowana jest do wszystkich użytkowników platformy Envelo. Promocja obejmuje wysyłane z platformy Envelo neokartki, czyli kartki pocztowe, które nadaje się online, a adresat otrzymuje je tradycyjną pocztą wydrukowane i zakopertowane. Teraz każdy, kto wyśle z http://podajdalej.envelo.pl/ neokartkę, podaruje jej adresatowi rabat 25% na te usługę. Jeśli obdarowana osoba zdecyduje się skorzystać ze zniżki i wyśle neokartkę z platformy Envelo, adresat otrzyma już rabat 30%. Z każdą kolejną neokartką rabat wzrasta. Maksymalny próg to 35%. Każda kolejna osoba, która go otrzyma i wykorzysta przy wysyłaniu następnej neokartki, podaruje adresatowi rabat 35%.

Użytkownicy, którzy zarejestrują się na platformie, mogą skorzystać z drugiej promocji przygotowanej przez Envelo ? ?Poleć znajomym?. Po zalogowaniu każdy z nich może w specjalnym formularzu znajdującym się u dołu strony głównej podać adres e-mail osoby, której Envelo w imieniu polecającego użytkownika prześle kod rabatowy 20%. Jeśli obdarowana osoba zdecyduje się zarejestrować na platformie i wykorzysta zniżkę, polecający również otrzyma upust 20%. Promocja w pierwszej odsłonie obejmuje neokartkę. W kolejnych dołączą do niej neolist drukowany i neolist drukowany masowy, czyli korespondencja nadawana przez internet i doręczana w formie drukowanej przez listonosza.

A to już wiesz?  Polski turysta lubi Chorwację

Z obu promocji można skorzystać od 12 stycznia do 30 czerwca 2015 r. Regulaminy dostępne są na www.envelo.pl

E-usługi, czyli poczta w zasięgu ręki

Już od ponad roku Envelo umożliwia dostęp do nowoczesnych usług pocztowych przez internet. Oprócz neokartek i neolistów na platformie dostępne są neoznaczki, czyli znaczki pocztowe do samodzielnego wydruku. Można nimi opłacić przesyłki zwykłe, a od niedawna także polecone. Neokartki i neoznaczki można spersonalizować, dzięki opcji dodania własnej grafiki lub zdjęcia.
E-usługi pocztowe to także rozwiązania dla wystawców i odbiorców faktur. Przedsiębiorcy mogą skorzystać z neofaktury, która umożliwia jednoczesną wysyłkę wszystkich faktur, elektronicznych i papierowych. Dla odbiorców faktur elektronicznych przeznaczona jest zaś bezpłatna i bezpieczna skrzynka Neorachunki.

Więcej informacji na www.envelo.pl


dostarczył infoWire.pl
Źródło Poczta Polska. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy