Wiadomości branżowe

Masz problem z doborem ubrania? Poradź się stylisty

Nieustannie jesteśmy obserwowani i oceniani przez innych. Zwracają oni uwagę na to, jak wyglądamy oraz w co się ubieramy. Aby prezentować się szykownie i zachować przy tym zdrowy rozsądek, warto skorzystać z usług style coacha.Nie każdy ma umiejętności stylizacyjne. Wielu z nas pada ofiarą tzw. mody na modę. Zamiast skoncentrować się na indywidualnej wygodzie i upodobaniach,
Teaser

Nieustannie jesteśmy obserwowani i oceniani przez innych. Zwracają oni uwagę na to, jak wyglądamy oraz w co się ubieramy. Aby prezentować się szykownie i zachować przy tym zdrowy rozsądek, warto skorzystać z usług style coacha.

Nie każdy ma umiejętności stylizacyjne. Wielu z nas pada ofiarą tzw. mody na modę. Zamiast skoncentrować się na indywidualnej wygodzie i upodobaniach, gonimy za trendami i wybieramy to, w czym niekoniecznie nam do twarzy. ?Jeżeli ubranie nie jest z tego sezonu, mamy je od dłuższego czasu, ale bardzo je lubimy i dobrze się w nim czujemy, to powinniśmy stawiać wyłącznie na taką rzecz. Moda to element rozrywki, która powinna powodować, że będziemy czuć się lepiej. Traktowanie jej zbyt poważnie dostarczy nam stresu i będzie miało negatywne skutki? ? mówi serwisowi infoWire.pl Justyna Krawczyk z firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą.

Aby uniknąć ubraniowego faux pas, warto poradzić się style coacha, czyli osoby, która nie tylko pomoże wykreować wizerunek, lecz także dokona zmian w naszym wnętrzu ? przede wszystkim wzmocni pewność siebie. ?Klient podczas sesji otrzymuje wiedzę na temat typu swojej sylwetki, odpowiednich dla siebie kolorystyki i fasonów oraz uczy się dostrzegać swoje mocne strony. Informacje te są niezbędne przy podejmowaniu późniejszych, już samodzielnych decyzji i przydają się w codziennych kontaktach z ludźmi? ? wyjaśnia style coach.

W Polsce usługi style coachów stają się coraz popularniejsze. Korzystają z nich przede wszystkim kobiety w wieku od 30 do 45 lat ? głównie menedżerki, właścicielki firm, kobiety biznesu. Zgłaszają się też mężczyźni, ale są to przypadki sporadyczne.dostarczył infoWire.pl
Źródło infoWire.pl. Dostarczył
A to już wiesz?  Jeszcze więcej HD i treści premium na życzenie w telewizji Netii

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy