Miłość Wiadomości branżowe

Lato 2013 w Rainbow Tours

Rainbow Tours rozpoczął sprzedaż oferty na lato 2013. Najnowsza propozycja zawarta jest w trzech katalogach, dwóch z ofertą wczasową i jednym z objazdówkami. Łącznie na prawie 1000 stron klienci znajdą ponad 150 programów zwiedzania, prawie

Rainbow Tours rozpoczął sprzedaż oferty na lato 2013. Najnowsza propozycja zawarta jest w trzech katalogach, dwóch z ofertą wczasową i jednym z objazdówkami. Łącznie na prawie 1000 stron klienci znajdą ponad 150 programów zwiedzania, prawie 80 destynacji i około 500 hoteli. Przy rezerwacji do 21 grudnia 2012 obowiązują rabaty nawet do 30 procent oraz gwarancje dodatkowe gratis.

Już na początku listopada do sieci sprzedaży na terenie całego kraju trafią najnowsze katalogi Rainbow Tours na lato 2013. Oprócz sprawdzonych kierunków wakacyjnych pojawi się Marsa Alam w Egipcie, Bodrum w Turcji oraz nowe programy objazdowe. Z dalszych kierunków będą to między innymi Stany Zjednoczone ? Wschodnie Wybrzeże, Kanada, dwa nowe programy do Wietnamu, Chiny- orientalny express a także kontynuacja z sezonu zimowo-wiosennego programu do Etiopii ? od Amharów do Hamerów. Z bliższych kierunków zaproponowano rodzinny wypad do duńskiego Legolandu, wizytę w Laponii połączoną z Nordkappem oraz Lofotami, Bułgarię z Grecją i Turcją oraz nowe programy bałkańskie a także do Włoch. Po ubiegłorocznym dużym sukcesie sprzedaży oferty do państw iberyjskich postanowiono wprowadzić dwa dodatkowe programy do Portugalii oraz cztery dla wielbicieli Hiszpanii.

Rainbow Tours utrzymuje i stale rozwija swoją ofertę skierowaną do rodzin z dziećmi. Na lato 2013 przygotował aż 27 Figloklubów, działających od połowy czerwca do połowy września, w których animacje prowadzone są w języku polskim. Rodzinna oferta skierowana jest nie tylko do najmłodszych, ponieważ również dla dorosłych w tych samych hotelach przygotowano wiele atrakcji w klubach - Let?s Holiday. Touroperator gwarantuje tym samym niezapomniane wakacje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Wraz z uruchomieniem sprzedaży na Lato 2013 ruszają dwa nowe projekty skierowane do tych klientów, którzy lubią zwiedzać ale również zależy im na wygodzie i komforcie. W pierwszym programie o nazwie ?Lux? na niektórych egzotycznych wycieczkach objazdowych w specjalnych terminach klienci mogą podwyższyć sobie standard podróżowania, wyżywienia lub zakwaterowania. Druga nowość pod nazwą Podróże ?A La Carte? skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i grupowych. W ramach tego wariantu istnieje możliwość zorganizowania nawet najbardziej ekskluzywnego wyjazdu do każdego egzotycznego kraju świata. Rainbow Tours zapewnia również indywidualna opiekę pilotów i lokalnych przedstawicieli, indywidualne lub grupowe transfery oraz najlepsze hotele.

A to już wiesz?  Rainbow Tours korzysta z technologii inteligentnych e-maili

Istotną nowością, znacznie wyróżniającą katalogi Rainbow Tours od katalogów konkurencji jest odejście od standardowego przedstawiania wycieczek fakultatywnych na wstępnych stronach destynacyjnych. Na stronach każdego kierunku pojawiają się atrakcje charakterystyczne dla danego regionu mające stanowić inspirację. Na klientów czekają opisy zabytków, informacje o lokalnej kuchni oraz miejsca związane z rozrywką i relaksem a także propozycje dla dzieci.

Dla klientów rezerwujących wakacje do 21 grudnia 2011 przewidziane są specjalne rabaty nawet do 30 procent oraz szereg gwarancji dodatkowych. Klienci rezerwujący z wyprzedzeniem mają również największy wybór ofert i terminów oraz najniższe ceny dla dzieci.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy