ABC robienia dobrych zdjęć – błyskawiczny e-kurs

E-kurs "ABC robienia dobrych zdjęć" kierujemy do osób, które posiadają aparaty fotograficzne, a po naciśnięciu spustu migawki niemal zawsze reagują w ten sam sposób widząc gotowe zdjęcie: "Ojej, przecież to wyglądało zupełnie inaczej". To kurs błyskawiczny – w jeden miesiąc pozwoli nabrać wprawy w posługiwaniu się sprzętem fotograficznym i dostarczy mnóstwa pomysłów na nowe, lepsze zdjęcia.

"ABC robienia dobrych zdjęć" to doskonały prezent dla najbliższych, którzy posługują się aparatami podczas uroczystości rodzinnych i na wakacjach.

15 marca 2012 r. rozpoczynamy II edycję e-kursu.

Jak przebiega e-kurs?

Otrzymasz w ciągu jednego miesiąca pięć lekcji w postaci plików PDF, ilustrowanych praktycznymi przykładami i poradami. Lekcje wysyłane są na wskazany adres e-mail. Do każdej lekcji zostanie Ci udostępniony test on-line, którego celem jest utrwalenie zdobytej wiedzy.

Dodatkowo, bezpośrednio po opłaceniu e-kursu otrzymasz e-book "Vademecum selekcji, czyli jak przeglądać i oceniać swoje fotografie", a na zakończenie kursu - e-book "Poznaj swoją lustrzankę".

I jeszcze jedna ważna informacja – cena. Wynosi ona tylko 99 zł netto (121,77 zł brutto)  i obejmuje udział w kursie, dwa dodatkowe e-booki oraz koszt certyfikatu.


Program e-kursu

Lekcja 1: Jak posługiwać się aparatem fotograficznym

Pierwsza lekcja stanowi przegląd podstawowych ustawień i funkcji dostępnych w aparatach cyfrowych, wraz z ich praktycznym wykorzystaniem.

Lekcja 2: Kadrowanie

Druga lekcja przeprowadzi Cię przez klika reguł kompozycji, których przestrzeganie umożliwi Ci robienie ciekawych i udanych zdjęć. Dowiesz się między innymi w jaki sposób zwracać uwagę na krawędzie zdjęcia oraz jak wybrać najlepszą odległość od fotografowanej sceny.

Lekcja 3: Poprawna ekspozycja

Trzecia lekcja odpowie na dwa bardzo ważne pytania:

  •     kiedy i jakie ustawienia automatyczne stosować,
  •     kiedy, jak i po co warto stosować ustawienia manualne.

Przedstawimy również sposoby radzenia sobie w trudnych warunkach oświetleniowych, gdy światła jest za mało lub za dużo.

Lekcja 4: Fotografowanie ludzi i miejsc

Czwarta lekcja jest zbiorem przejrzystych praktycznych wskazówek oraz technik wykonywania zdjęć:

  •     od portretów pozowanych do naturalnych, pojedynczych i grupowych,
  •     od rozległego pejzażu do zbliżeń.

Pokażemy zbiór inspirujących fotografii, opatrzonych szczegółowymi informacjami technicznymi oraz sposobami ich realizacji krok po kroku.

Lekcja 5: Zdjęcie w komputerze

Dzięki tej lekcji zdobędziesz wiedzę o tym, jak wprowadzać do zdjęć niezbędne poprawki, jak przygotować zdjęcie do wydruku lub publikacji w Internecie.


Harmonogram kursu

Kurs rozpoczynamy 15 marca 2012 r – w tym dniu otrzymasz pierwszą lekcję. Kolejne lekcje wysłane zostaną:

Lekcja 2: 22.03.2012 r.
Lekcja 3: 29.03.2012 r.
Lekcja 4: 05.04.2012 r.
Lekcja 5: 12.04.2012 r..


Dodatkowe informacje:

Cena 99 zł netto (121,77 zł brutto) obejmuje:

a) udział w kursie;

b) certyfikat ukończenia;

c) dwa e-booki uzupełniające program szkolenia.

Jak zamówić?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń: tel. stacjonarny (12) 626 06 35, telefon komórkowy: 694 162 403 w godzinach 8-16.

Authors
Tags , , , , , ,

Related posts

Top