Miłość Wiadomości branżowe

?Internauto! Zapytaj Owsiaka? ? wywiad na żywo w Bankier.tv

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to jedna z największych akcji charytatywnych na świecie. Niespełna tydzień temu zakończył się jej jubileuszowy, XX finał. Przyszedł więc czas na podsumowanie tegorocznej edycji. Jerzy Owsiak tym razem

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to jedna z największych akcji charytatywnych na świecie. Niespełna tydzień temu zakończył się jej jubileuszowy, XX finał. Przyszedł więc czas na podsumowanie tegorocznej edycji. Jerzy Owsiak tym razem udzieli wywiadu na żywo na antenie Bankier.tv, a większość pytań zadadzą mu Internauci.  
 
Interaktywny wywiad z Jerzym Owsiakiem to wyraz uznania dla wszystkich Internautów wspierających WOŚP. Transmisja rozpocznie się w poniedziałek, 16 stycznia, o godz. 16.00 na Bankier.tv  oraz w serwisie Wykop.pl.

Podczas trwania wywiadu Internauci będą mogli zadawać pytania za pomocą chatu online na Bankier.tv lub korzystając z forum na Wykop.pl. Pytania można wysyłać także już teraz za pomocą Facebooka – na fan page’u PayU, operatora płatności internetowych na aukcjach WOŚP. Najciekawsze z nich zostaną zadane Jerzemu Owsiakowi na antenie, a ich autorzy otrzymają specjalne koszulki WOŚP.

- Z roku na rok Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy coraz aktywniej działa w świecie wirtualnym. Interaktywny wywiad jest naszą formą podziękowania i uznania dla wszystkich wspierających nas Internautów – mówi Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy WOŚP.

A jest za co dziękować, bo projekty internetowe wspierające Orkiestrę, takie jak aukcje charytatywne na Allegro czy E-serce, angażują coraz więcej osób.

– Od momentu startu do dnia dzisiejszego zebraliśmy już na aukcjach 3 473 100 PLN mówi Krzysztof Śpiewek z Allegro. – Oficjalny serwis WOŚP będzie działał jeszcze do 14 lutego, zatem na ostateczne podsumowanie wyników trzeba trochę poczekać, ale już wiadomo, że po raz kolejny Internauci nie zawiedli Jurka Owsiaka i pobijemy rekord – dodaje.     

Interaktywny wywiad to okazja, by dowiedzieć się nie tylko jak minął XX finał, na co Fundacja wyda zebrane pieniądze czy przez ile dni po finale Jurek Owsiak ma chrypkę. To przede wszystkim forma otwartej komunikacji z Internautami, często wolontariuszami i darczyńcami, którzy aktywnie wspierają akcję w sieci.

Zapraszamy do oglądania „Internauto! Zapytaj Owsiaka” – 16 stycznia o godz. 16.00.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy