Miłość Wiadomości branżowe

Wyposaż się na festiwal na eBay.pl

Sezon festiwalowy w pełni! Warto zadbać o to, aby nic niespodziewanego nie zepsuło nam dobrej zabawy. Z tej okazji eBay.pl ma kilka drobnych rad dla wszystkich, którzy chcieliby wybrać się na festiwalowy camping icieszyć się muzyką

Sezon festiwalowy w pełni! Warto zadbać o to, aby nic niespodziewanego nie zepsuło nam dobrej zabawy. Z tej okazji eBay.pl ma kilka drobnych rad dla wszystkich, którzy chcieliby wybrać się na festiwalowy camping i
cieszyć się muzyką tego lata.

 Co zabrać?

Wybierając się na imprezę masową warto być przygotowanym na każdą okoliczność. Podczas zabawy na świeżym powietrzu największym wrogiem jest deszcz. Na szczęście nie trzeba już rezygnować z oryginalnego wyglądu na rzecz komfortu. W przeciwdeszczowym płaszczu rodem jak z Pacmana z pewnością można wyglądać oryginalnie. Chyba nikt nie lubi chodzić w mokrych butach, ale również na taką sytuację znajdzie się rozwiązanie: w zależności od tego czy wolisz trampki czy kalosze, na eBay.pl znajdziesz zarówno jedne jak i drugie, nawet kalosze z gumowymi ćwiekami  – bezpieczne, ale jakże stylowe, w sam raz na koncert metalowy! Świetnym pomysłem są również nieprzemakalne pokrowce na buty w formie trampek. Na wypadek wyziębienia, dobrze jest mieć koc termiczny, po złożeniu mieści się w kieszeni i z pewnością pozwoli się rozgrzać. Aby czuć się bezpiecznie w tłumie, warto mieć ze sobą jedynie poręczną saszetkę – im większa torba, tym łatwiej ją okraść.

Jak przeżyć kilka dni?

Podczas letnich festiwali campingi żyją swoim życiem, i to właśnie kreuje niezapomniane momenty i sytuacje. Dla niektórych jednak dzielenie tymczasowego prysznica z kilkoma tysiącami innych osób oraz przebywanie w miejscu bez elektryczności może przyczynić się do poczucia dyskomfortu. Na szczęście mamy teraz takie wynalazki jak chociażby mobilny prysznic ogrzewany energią słoneczną. Warto pamiętać, że w dzisiejszych czasach trzeba być oryginalnym nawet na campingu – namiot przypominający klasycznego Volkswagena „ogórka” z pewnością w tym pomoże. Tym, którzy nie chcą marnować cennego czasu polecamy samorozkładający się namiot o rockowym wyglądzie. Na eBay.pl dostępne są również zestawy: namiot + 2 śpiwory, w poręcznej teczce. Jeśli jednak macie już swój ulubiony namiot i wiecie, że łatwo go pomylić z cudzym przydatny może się okazać namiotowy lokalizator.       

(Bez)użyteczne gadżety.

Czym byłby jednak festiwal bez zwariowanych gadżetów? Prawdopodobnie zwykłym, wypoczynkowym campingiem. Co zrobić, kiedy bateria w komórce jest już na wyczerpaniu, a potrzeba wykonania ważnego telefony jest ogromna? W takim wypadku nieoceniony może być panel słoneczny. W czasie, gdy telefon ładuje się z pomocą energii słonecznej, jego właściciel może zażywać kąpieli słonecznej na stylowym i wygodnym, dmuchanym fotelu. Podczas koncertów, które są najprzyjemniejszą częścią całego festiwalu, każdy chciałby się poczuć jak gwiazda choćby przez chwilę – to nie problem, gdy ma się ze sobą dmuchany mikrofon czy świecące w ciemności okulary.

Największe Polskie i Europejskie festiwale są wciąż przed nami:

W Polsce:

 • Woodstock/ 02-04.08.2012 / Kostrzyn nad Odrą / Muzyka: Rock, Pop, World, Folk / Koszt: Darmo
 • OFF Festival / 03-05.08.2012 / Katowice / Muzyka: Rock, Pop, Dance /Cost: 160 PLN
 • Ostróda Reggae Festival / 09-12.08.2012 / Ostróda / Muzyka: Reggae /Koszt: 170 PLN
 • Coke Live Music Festival / 11-12.08.2012 / Kraków / Muzyka: Rock, Pop, Hip-Hop / Koszt: 200 PLN

 W Europie:

 • Wacken Open Air / 2-4.08.2012 / Wacken, Niemcy /Muzyka: Metal, Rock / Koszt: 150 €
 • Sziget / 6-13.08.2012 / Budapeszt, Węgry / Muzyka: Rock, Pop, Dance, World / Koszt: 195 €
 • Øya / 7-11.08.2012 / Oslo, Norwegia /Muzyka: Metal, Rock, Pop /  Koszt: 285€
 • Pukkelpop /  16-18.08.2012 / Kiewit Hasselt, Belgia / Muzyka: Rock, Pop, Dance /Koszt: 155 €
 • Frequency / 16-18.08.2012 / St. Polten, Austria / Muzyka: Rock, Pop, Dance / Koszt: 120 €
 • Creamfields / 24-26.08.2012 / Halton, Wielka Brytania / Dance, Electric / Koszt: 175 €
 • Rock En Seine / 24-26.08.2012 / Paryż, Francja / Muzyka: Rock / Koszt: 110 €
 • Mysteryland / 25.08.2012 / Haarlem, Holandia / Muzyka: Dance, Electric / Koszt: 67 €
 • Outlook / 30.08-3.09.2012 / Pula, Chorwacja / Muzyka: Dance, Electric, World / Koszt: 170€
 • Barcelona Acció Musical / 21-23.09.2012 / Barcelona, Hiszpania / Muzyka: Pop, World / Koszt: Darmo

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy