Miłość Wiadomości branżowe

Kingston gospodarzem zawodów StarCraft II ? w ramach obchodów 10 urodzin HyperX

  • Zawodnicy StarCraft II będą walczyć o pierwszy w historii tytuł mistrza HyperX
  • Pula nagród -  15 tys. dolarów

Warszawa, 27 września - Kingston Technology, spółka należąca do Kingston Technology Company, niezależnego światowego lidera na rynku pamięci, jest gospodarzem międzynarodowych zawodów StarCraft? II odbywających się w ramach obchodów 10 urodzin rodziny produktów HyperX. Organizacja zawodów StartCraftII jest ukłonem w stronę graczy, overclokerów, programistów i wszystkich innych entuzjastów nowych technologii, którzy od 10 lat są wierni produktom HyperX firmy Kingston.

W pierwszym etapie konkursu, który odbył się między 17 a 27 września gracze z całego świata konkurowali o możliwość kwalifikacji do finału. Ostateczne rozgrywki będą miały miejsce 7 i 8 stycznia podczas międzynarodowych targów CES 2013 w Las Vegas. Na 16 finalistów walczących o nagrodę główną ośmiu będzie graczami ?amatorami? i ośmiu profesjonalnymi zawodnikami zaproszonymi przez firmę Kingston do ostatecznych rozgrywek. Najlepszy zawodnik otrzyma nagrodę w wysokości 7 tys. dolarów. Za zajęcie drugiego, trzeciego i czwartego miejsca, zwycięzcy otrzymają odpowiednio 4, 5 tys. 2, 5 tys. i 1 tys. dolarów. 

?Niezmiennie od 10 lat istnienia HyperX na rynku firma Kingston utrzymuje bliskie relacje z graczami? ? mówi Paweł Śmigielski Dyrektor Regionalny na Europę Środkową i Wschodnią ? ?Chcieliśmy stworzyć wydarzenie, podczas którego będziemy mieli szansę spotkać naszych fanów. Jest to również świetna okazja do tego, aby w atmosferze zdrowej rywalizacji walczyć o cenne nagrody.? ?.    

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz na stronie: http://hyperx.evilgeniuses.net/

 Kingston Technology dostępny jest na:

YouTube: http://www.youtube.com/kingstonhyperx

Facebook: http://www.facebook.com/hyperxcommunity

Twitter: http://twitter.com/#!/kingstontech

LinkedIn: http://www.linkedin.com/company/kingston

Flickr: http://www.flickr.com/photos/kingstontechnologyemea/

 

O firmie Kingston Technology Company, Inc.

Kingston Technology Company, Inc. jest największym na świecie niezależnym producentem pamięci. Kingston projektuje, wytwarza i dystrybuuje pamięci wykorzystywane w komputerach osobistych i mobilnych, serwerach, drukarkach oraz pamięci flash dla urządzeń mobilnych, telefonów komórkowych, fotograficznych aparatów cyfrowych i odtwarzaczy multimedialnych. Kingston posiada zakłady produkcyjne w Stanach Zjednoczonych, Malezji, Chinach i na Tajwanie oraz biura handlowe w Stanach Zjednoczonych, Europie, Rosji, Ukrainie, Australii, Indiach, Chinach, Ameryce Łacińskiej i na Tajwanie. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej firmy Kingston pod adresem www.kingston.com/europe

Nazwa Kingston oraz logo Kingston są zarejestrowanymi znakami handlowymi Kingston Technology Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie inne znaki i nazwy towarowe należą do ich prawowitych właścicieli.

Similar Posts