Miłość Wiadomości branżowe

Lato 2012 z Rainbow Tours

Najnowsza propozycja touroperatora składa się z trzech katalogów, dwóch z oferta wczasową i jednego z propozycjami objazdowymi. Liczbowo wygląda to imponująco – łącznie prawie 900 stron, 160 programów zwiedzania,

Najnowsza propozycja touroperatora składa się z trzech katalogów, dwóch z oferta wczasową i jednego z propozycjami objazdowymi. Liczbowo wygląda to imponująco – łącznie prawie 900 stron, 160 programów zwiedzania, prawie 400 hoteli i 74 destynacje, kraje i regiony. Oprócz sprawdzonych kierunków pojawiają się nowe: Portugalia, Cypr, Korfu, hiszpańskie Costa de la Luz, a z objazdówek nowe wycieczki skandynawskie, włoskie, a także Korea Południowa z Północną i Japonia. Rainbow Tours nie zapomina o najmłodszych i to z myślą o nich rozbudował ofertę swoich Figloklubów.

 7 listopada 2011 w sieci sprzedaży pojawiła się pełna oferta zawierająca propozycje na lato 2012 zebrane w trzech katalogach. Wielbicieli wakacyjnego wypoczynku ucieszy wiele nowości takich jak region Algarve w Portugalii, Cypr, grecka wyspa Korfu czy pobyt na jednym z trzech wybrzeży hiszpańskich: Costa de la Luz, Costa Almeria i Costa Dourada. Fanów krajobrazów wulkanicznych i sportów wodnych Rainbow Tours zaprasza na Teneryfę. Razem z uwzględnieniem pozostałych kierunków pobytowych oferta jest bogatsza o prawie 140 nowych hoteli.

 Z wycieczek objazdowych nowością są programy niemieckie skierowane dla rodzin z dziećmi. Tutaj oprócz Berlina na turystów czeka Park Filmowy Babelsberg, Heide Park czy Hansa Park. W ofercie dostępna będzie również wycieczka do Albanii i Macedonii. Touroperator wprowadza również więcej wycieczek skandynawskich i „Londyn na wesoło”- unikalny program w bardzo lekki sposób pokazujący stolicę Wielkiej Brytanii od strony musicali, zakupów i typowych londyńskich pubów. Nowością będą również dwa nowe programy związane z Portugalią, jeden w połączeniu z hiszpańską Andaluzją i drugi pokazujący piękno i różnorodność samej Portugalii.

 Rainbow Tours nie zapomina również o kierunkach egzotycznych. Z nowości na uwagę zasługują Stany Zjednoczone, Japonia i RPA z Mozambikiem. Wycieczka łącząca Koreę Północną z Południową w której ograniczenia z jednej strony spotykają się z wolnością z drugiej będzie przeżyciem, które trudno zapomnieć. Podsumowując jest to prawie 40 nowych programów. Razem w katalogu poświęconym wycieczkom objazdowym znajdzie się prawie 160 programów i tym samym jest to najszersza oferta na polskim rynku.

A to już wiesz?  Wyrusz ze Starbucks? w kawową podróż do Peru

 Po ubiegłorocznym sukcesie Figloklubów, touroperator postanowił zwiększyć ich ilość. W sezonie Lato 2012 będzie ich aż 27 czyli o dziewięć więcej niż w roku ubiegłym.

 - Figlokluby są gwarancją doskonałej zabawy i dają czas na spokojny wypoczynek rodzicom. Działają sześć dni w tygodniu od połowy czerwca do połowy wrześniamówi Emilia Bratkowska-brand manager z Rainbow Tours.- Nasz program ma bawić i jednocześnie rozwijać kreatywność i dziecięce pasje. Nasze pociechy są cały czas pod okiem animatorów, którzy przeszli specjalne szkolenia.

 Dla ubiegłorocznych figloklubowiczów i z myślą o przyszłych uruchomiona zostanie strona ułatwiająca kontakty między rodzinami www.figlokluby.pl. Znajdą się tam informacje o hotelach, animatorach oraz blog. To jedyny w Polsce portal społecznościowy dla amatorów klubowego rodzinnego wypoczynku.
Dla ciekawych świata dorosłych również przewidziano specjalne atrakcje w kilku wyselekcjonowanych hotelach – koncept działa pod hasłem Let’s Holiday.

 - Wybraliśmy hotele posiadające bardzo dobrą infrastrukturę. W każdym z nich będzie pracować przeszkolony Tropiciel Atrakcji- ekspert w projektowaniu zajęć dla dzieci i dorosłych. Tropiciele dzielą się wiedzą na temat danego kraju, organizują zajęcia sportowe i integracyjne- mówi Emilia Bratkowska.

 Dla klientów rezerwujących wakacje do 16 grudnia 2011 przewidziane są specjalne rabaty nawet do 26 procent oraz szereg gwarancji dodatkowych. Klienci rezerwujący z wyprzedzeniem mają również największy wybór ofert i terminów oraz najniższe ceny dla dzieci.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy