Miłość Wiadomości branżowe

Nowy portal mieszkaniowy w internecie

Jak nie zgubić się w gąszczu przepisów i bezpiecznie kupić mieszkanie, jak ciekawie je zaaranżować i co nowego słychać na rynku nieruchomości ? to wszystko znaleźć można w nowym serwisie tematycznym Mieszkanie bez tajemnic. Portal właśnie zadebiutował w internecie, a uzupełnienie i rozszerzenie jego treści stanowi nowy fanpage na Facebooku.

Portal Mieszkaniebeztajemnic.pl (www.mieszkaniebeztajemnic.pl) powstał z myślą o ludziach planujących zakup własnego M na rynku pierwotnym, poszukujących odpowiedzi na kwestie prawne oraz rzetelnych informacji o kredytach hipotecznych, a także dla osób, które stały się już szczęśliwymi posiadaczami własnego lokum i planują je urządzić. Tę wszechstronność i różnorodność tematyczną oraz szeroką grupę odbiorców podkreśla struktura menu w serwisie.

W dziale ?Rynek pierwotny? publikowane są m.in. informacje z rynku nowych inwestycji mieszkaniowych, wiadomości o zmianach w prawie budowlanym czy możliwościach dofinansowania zakupu mieszkania w rządowym programie wsparcia ?Mieszkanie dla młodych?. Zakładka ?Hipoteka bez tajemnic? ma charakter informacyjno-edukacyjny. Czytelnik znajdzie tu artykuły, które pomogą mu sprawniej rozszyfrować i zrozumieć przepisy dotyczące kredytów hipotecznych na zakup mieszkania.

Dział ?Prawo a zakup mieszkania? informuje o zmianach w prawie budowlanym i mieszkaniowym. Porusza również tak ważne kwestie, jak szczegóły umów z deweloperami, prospekt inwestycji, warunki odbioru gotowych mieszkań czy ubezpieczenia kredytów na zakup lokalu. Adresatami dwóch kolejnych zakładek - ?Wykończenie i aranżacja? oraz ?Na swoim? - są natomiast osoby, które właśnie sfinalizowały transakcję kupna mieszkania lub posiadają już wymarzone M. W obu tych działach internauci znajdą artykuły poradnikowe i lifestyle'owe m.in. o wykańczaniu mieszkań, nowych trendach w aranżacji, designerskich rozwiązaniach w meblarstwie czy oświetleniu.

Rozszerzeniem i uzupełnieniem serwisu Mieszkaniebeztajemnic.pl jest społecznościowy fanpage o tej samej nazwie (www.facebook.com/MieszkanieBezTajemnic), który grupować będzie osoby zainteresowane szeroko pojętą tematyką mieszkaniową. Internauci zyskają tu możliwość pogłębienia wiedzy. Autorami artykułów publikowanych w portalu są eksperci i praktycy z rynku nieruchomości, znawcy tematyki budowlanej, jak również projektanci i designerzy.

Serwis internetowy oraz fanpage powstały z inicjatywy Grupy Deweloperskiej GEO - W sektorze portali o tematyce mieszkaniowej większość serwisów dedykowana jest urządzaniu, aranżacji i designowi, natomiast kwestiom związanym z rynkiem mieszkań i kredytów czy prawem mieszkaniowym poświęcone są zwykle osobne portale. My postanowiliśmy zgromadzić wszystkie te informacje w jednym miejscu ? mówi Agnieszka Glanowska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Grupy Deweloperskiej GEO, patrona serwisu Mieszkaniebeztajemnic.pl ? Mamy nadzieję, że portal stanie się lubianym i często odwiedzanym, nie tylko przez naszych klientów, miejscem.

www.mieszkaniebeztajemnic.pl
www.facebook.com/MieszkanieBezTajemnic

O Grupie Deweloperskiej GEO:

Grupa GEO to holding 13 spółek, z których najstarsza rozpoczęła działalność w Krakowie w 1988 roku jako jedna z pierwszych prywatnych firm w branży deweloperskiej w Polsce. W 1992 roku Bank Światowy i polski rząd testowali w GEO system kredytów hipotecznych, przed wprowadzeniem go w budownictwie wielorodzinnym w naszym kraju.

Grupa ma na swoim koncie ponad 70 inwestycji, a w nich około 3500 mieszkań. Obecnie działa na trzech rynkach: krakowskim, wrocławskim i katowickim, gwarantując klientom wieloletnie doświadczenie w branży, najwyższą jakość oferowanych produktów oraz fachową  i rzetelną obsługę.

Geo jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich, konsekwentnie uczestniczy też w programie ?Biała Lista Firm?, poddając się weryfikacji pod względem stosowania zasad rzetelnego biznesu.

Aktywna i profesjonalna działalność Grupy znajduje uznanie w konkursach branżowych, w których Geo jest laureatem wielu prestiżowych nagród, takich jak  ?Krakowski Mieszkaniowy Deweloper Roku? czy ?Budowa Roku? PZITB.

Spółki tworzące Grupę to: Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o. o., Geo Developer Sp. z o. o., Geo Domator Sp. z o.o., Geo Invest S.A., Budland Sp. z o.o., Property Profit Sp. z o.o., Geo Projekt 1 Sp. z o.o., Geo Projekt 2 Sp. z o.o., Geo Projekt 3 Sp. z o.o., Geo Projekt 1 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, Geo Projekt 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, Geo Projekt 3 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, Geo Medical Sp. z o.o., CMC Geo Medical Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, CMC ?Geo Projekt 2? Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, CMC ?Geo Projekt 3? Sp. z o.o. Spółka Komandytowa.

http://www.geogrupa.pl/

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy