Książka LIFESTYLE

SZLAK SREBRNYCH MGIEŁ

Data publikacji: 2020-09-15
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: SZLAK SREBRNYCH MGIEŁ
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Powieść Joanny Tekieli „Szlak Srebrnych Mgieł” ukaże się 7 października nakładem Wydawnictwa Szara Godzina. To dobry czas, by wyruszyć – dosłownie lub w przenośni – na własny szlak.

SZLAK SREBRNYCH MGIEŁ LIFESTYLE, Książka - Powieść Joanny Tekieli „Szlak Srebrnych Mgieł” ukaże się 7 października nakładem Wydawnictwa Szara Godzina. To dobry czas, by wyruszyć – dosłownie lub w przenośni – na własny szlak.

Szlak Srebrnych Mgieł miał być wyprawą życia dla Beaty i Witka. Los chciał jednak inaczej, a z pięknych planów pozostały zgliszcza. Jej ukochany mąż Witek, druga połowa pomarańczy, ginie w wypadku samochodowym. Zostaje ból, pustka, samotność i tęsknota za ukochanym.

Co noc Beata śni, że razem z mężem przemierzają urzekający Szlak Srebrnych Mgieł. Wreszcie kobieta podejmuje wyzwanie i wyrusza w podróż, by w rocznicę ślubu stanąć nad Kruczym Wąwozem.

Czy starczy jej odwagi i determinacji, by osiągnąć cel? Czy na szlaku odnajdzie wewnętrzny spokój?

Nie szukajcie Szlaku Srebrnych Mgieł na mapach, w przewodnikach i w internecie. Nie znajdziecie go tam. Każdy z nas ma swoją własną drogę. Przemierzamy ją przez całe życie i tylko od nas zależy, czy spotkamy na niej krystalicznie czyste jeziora, polany pełne kwiatów, srebrne mgły, zachwycające wschody i zachody słońca, konstelacje gwiazd i dzikie konie.

Joanna Tekieli jest autorką lubianego  cyklu książek, których akcja rozgrywa się w drzewieckim pensjonacie Leśna Ostoja. „Szlak Srebrnych Mgieł” to pierwsza powieść jej autorstwa, która ukaże się nakładem Wydawnictwa Szara Godzina. Joanna Tekieli kocha książki, kawę i górskie wędrówki.  

Joanna Tekieli  i Wydawnictwo Szara Godzina życzą powodzenia na Szlaku Srebrnych Mgieł. Powieść będzie dostępna w księgarniach stacjonarnych i internetowych od 7 października.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
SZLAK SREBRNYCH MGIEŁ LIFESTYLE, Książka - Powieść Joanny Tekieli „Szlak Srebrnych Mgieł” ukaże się 7 października nakładem Wydawnictwa Szara Godzina. To dobry czas, by wyruszyć – dosłownie lub w przenośni – na własny szlak.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #Książka   #LIFESTYLE