Wiadomości branżowe

100 lat dla TEDE! Transmisja live urodzinowego koncertu rapera do obejrzenia na NuPlays 27 lipca

100 lat dla TEDE! Transmisja live urodzinowego koncertu rapera do obejrzenia na NuPlays 27 lipca
Dziś przypadają 38 urodziny TEDE i po raz kolejny z tej okazji organizowany jest koncert z udziałem gości i artystów związanych z wytwórnią Wielkie Joł. Kto nie może pojechać do Mielna i 27 lipca odśpiewać 100 lat pod sceną, ma jeszcze opcję wykupienia streamingu koncertu „#kurort_rolson” na platformie NuPlays.Jacek Maciej Graniecki - tak naprawdę nazywa się TEDE, jeden z najbardziej znanych polskich raperów, osobowość telewizyjna, producent, przedsiębiorca. Od kilku już lat do Mielna zjeżdżają się fani najlepszego polskiego rapu. Drugi rok z kolei platforma NuPlays streamuje ten koncert i udostępnia opcję płatnego dostępu do transmisji. Aby zapewnić maksymalnie wysoką jakość przekazu, NuPlays użyje  czterech kamer, jakość dźwięku wyniesie 190kbps, wideo rozdzielczość 720x400 900kbps. To prawie jakby być na miejscu.Koszt dostępu to 15 zł (lub 17,22 zł przy płatności SMSem).Start transmisji o godz. 21:00, a jej przewidywany czas trwania: 270 minut. Tutaj znajduje się link do oferty:
Teaser

Dziś przypadają 38 urodziny TEDE i po raz kolejny z tej okazji organizowany jest koncert z udziałem gości i artystów związanych z wytwórnią Wielkie Joł. Kto nie może pojechać do Mielna i 27 lipca odśpiewać 100 lat pod sceną, ma jeszcze opcję wykupienia streamingu koncertu ?#kurort_rolson? na platformie NuPlays.

Jacek Maciej Graniecki - tak naprawdę nazywa się TEDE, jeden z najbardziej znanych polskich raperów, osobowość telewizyjna, producent, przedsiębiorca. Od kilku już lat do Mielna zjeżdżają się fani najlepszego polskiego rapu. Drugi rok z kolei platforma NuPlays streamuje ten koncert i udostępnia opcję płatnego dostępu do transmisji. 

Aby zapewnić maksymalnie wysoką jakość przekazu, NuPlays użyje  czterech kamer, jakość dźwięku wyniesie 190kbps, wideo rozdzielczość 720x400 900kbps. To prawie jakby być na miejscu.

Koszt dostępu to 15 zł (lub 17,22 zł przy płatności SMSem).

Start transmisji o godz. 21:00, a jej przewidywany czas trwania: 270 minut. 

Tutaj znajduje się link do oferty:

http://tede.nuplays.pl/kurt_rolson

Wydarzenie na FB znajduje się pod linkiem:

https://www.facebook.com/events/656013917768265/?fref=ts

 

***

O NuPlays

NuPlays to internetowy serwis stanowiący połączenie internetowego sklepu z MP3 i platformy sprzedażowej dla artystów i wytwórni. Umożliwia sprzedaż muzyki oraz dowolnych gadżetów i usług z nią związanych: ubrań, CD, winyli, koncertów, usług i przedmiotów kolekcjonerskich.


dostarczył infoWire.pl
Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył
A to już wiesz?  "MotocykLove Tango" Anny Jackowskiej

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy