Książka LIFESTYLE

Tomasz Lis w Empiku Junior

Tomasz Lis – dziennikarz telewizyjny i prasowy, publicysta radiowy, telewizyjny i prasowy, redaktor naczelny tygodnika „Newsweek

Data publikacji: 2019-05-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Tomasz Lis w Empiku Junior
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Tomasz Lis – dziennikarz telewizyjny i prasowy, publicysta radiowy, telewizyjny i prasowy, redaktor naczelny tygodnika „Newsweek Polska”.

Tomasz Lis w Empiku Junior LIFESTYLE, Książka - Tomasz Lis – dziennikarz telewizyjny i prasowy, publicysta radiowy, telewizyjny i prasowy, redaktor naczelny tygodnika „Newsweek Polska”.

Ceniony polski dziennikarz spotka się z czytelnikami w salonie Empik Junior. 6 maja, Tomasz Lis opowie o kulisach powstawania książki „Umrzeć za Gdańsk. 12 rozmów o Pawle Adamowiczu, wolności i magii Gdańska” (Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska).

 

Tomasz Lis – „Umrzeć za Gdańsk. 12 rozmów o Pawle Adamowiczu, wolności i magii Gdańska”

6 maja, godz. 18:00

Empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122

 

Styczniowe zabójstwo prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza wstrząsnęło Polską. W mediach oraz internecie pojawiło się wiele pytań. Dlaczego doszło do takiej tragedii, czy można było jej uniknąć, kim naprawdę był zamordowany prezydent, czy z tego dramatu wyniknie coś pozytywnego? „Umrzeć za Gdańsk. 12 rozmów o Pawle Adamowiczu, wolności i magii Gdańska” to rozmowy Tomasza Lisa z osobami z otoczenia prezydenta. O Adamowiczu opowiadają m.in. Donald Tusk, Aleksander Hall, Lech Wałęsa, ojciec Ludwik Wiśniewski czy Aleksandra Dulkiewicz. Książka przedstawia również eklektyczny obraz Gdańska – miasta z barwną, ale również dramatyczną historią, z mieszkającą w nim opozycją, która 30 lat temu zmieniła nie tylko to miasto, ale i całą Polskę.

 

Tomasz Lis – dziennikarz telewizyjny i prasowy, publicysta radiowy, telewizyjny i prasowy, redaktor naczelny tygodnika „Newsweek Polska”.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Tomasz Lis w Empiku Junior LIFESTYLE, Książka - Tomasz Lis – dziennikarz telewizyjny i prasowy, publicysta radiowy, telewizyjny i prasowy, redaktor naczelny tygodnika „Newsweek Polska”.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy