Miłość Wiadomości branżowe

Na bank jeszcze o tym nie wiesz – Blogbank: reaktywacja!

Blogbank.pl to otwarta platforma wymiany opinii, na której publikują analitycy, ekonomiści, specjaliści z sektora finansowego, redaktorzy Bankier.pl oraz Internauci.  Odświeżony layout, intuicyjna nawigacja i wysokiej klasy treści. Blogbank to

Blogbank.pl to otwarta platforma wymiany opinii, na której publikują analitycy, ekonomiści, specjaliści z sektora finansowego, redaktorzy Bankier.pl oraz Internauci.  Odświeżony layout, intuicyjna nawigacja i wysokiej klasy treści. Blogbank to miejsce, w którym rozmawiamy o finansach ? zapraszamy do blogowania i komentowania.

Blogbank.pl przeznaczony jest dla  wszystkich tych, którzy dbają o swoje portfele i chcą wiedzieć więcej o szeroko pojmowanym świecie finansów. Dostęp do platformy może uzyskać każdy, kto interesuje się biznesem, ekonomią, gospodarką. Blogbank to miejsce, gdzie publikują znani eksperci, m.in. Piotr Kuczyński, Robert Gwiazdowski, Bohdan Wyżnikiewicz, Grzegorz Zalewski, Paweł Cymcyk, Maciej Bitner. Grono ekspertów ciągle się poszerza ? obok znanych nazwisk pojawiają się ciekawe blogi redakcyjne oraz blogi samych użytkowników. Blogować może każdy ? najciekawsze publikacje pozycjonowane będą na stronie głównej. Dodatkowo, autorzy najbardziej popularnych blogów zapraszani są do interaktywnej telewizji Bankier.tv, gdzie podczas programu na żywo mogą komentować najciekawsze wydarzenia ze świata finansów oraz odpowiadać na pytania zadawane przez Internautów. Blogbank otwarty jest również na współpracę z firmami z sektora finansowego.

?Ze szczegółowych raportów, danych i zestawień korzysta wąska grupa specjalistów. Fenomen blogosfery polega na innowacyjnym podejściu do tematu komunikacji ? czytelnik nie jest jedynie odbiorcą treści, może wdać się w interakcje z tekstem - polemizować, przedstawiać własny punkt widzenia. Korzystając z Blogbanku użytkownik zyskuje możliwość wdania się w dyskusję z poczytnym autorem, a finalnie ? ma możliwość prezentowania własnych opinii na swoim blogu. Polacy czytają tysiące blogów o modzie, gotowaniu, sporcie czy innym hobby. Pieniądze to nieodłączny element naszego życia. Chcemy, aby internauci mogli w jednym miejscu znaleźć najciekawsze blogi z branży finansowej. Blogbank to swoista platforma wymiany opinii, a im więcej różnych punktów widzenia ? tym ciekawiej.? ? mówi Tomasz Jaroszek, redaktor prowadzący serwis Blogbank.pl

A to już wiesz?  Biblioteka w kieszeni ? Czy warto kupić e-czytnik?

Blogbank to jedna z największych polskich platform blogowych traktująca o ekonomii, biznesie i rynkach kapitałowych. Serwis jest otwarty na wszystkich, którzy interesują się  szeroko pojętymi finansami, chcą dzielić się własnymi przemyśleniami oraz wiedzą z innymi użytkownikami sieci. Założenie bloga zajmuje jedynie 60 sekund, a za pośrednictwem Blogbanku można dotrzeć zarówno do osób o podobnych zainteresowaniach, jak i swoich potencjalnych klientów. Wirtualne blogi, mogą wpływać na realne zyski.

Zapraszamy do odwiedzenia strony Blogbank.pl.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy