Miłość Wiadomości branżowe

Wiosenne atrakcje z Witaj w Podróży

Kwietniowo-majowy numer magazynu Witaj w Podróży odkrywa przed swoimi czytelnikami kolejne fascynujące zakątki kuli ziemskiej – pełne kontrastów Maroko, krainę tysięcy pagód  Birmę, królestwo tulipanów  Keukenhof. Miłośnicy Polski będą mogli wybrać się na spływ po Odrze, odkryć górskie zakątki malowniczego południa Polski, a także odwiedzić komnaty pałacu w Pszczynie.

Z myślą o nadchodzących ciepłych, wiosennych dniach, kwietniowo-majowy numer Witaj w Podróży przygotował dla swoich czytelników kilka propozycji na aktywne spędzenie czasu na łonie natury. Na dłuższą podróż autorzy „Naszej wyprawy” proponują fascynujący rejs po Odrze. Wielkie rzeki, wąskie kanały, malownicze jeziora, dzika natura, średniowieczne starówki oraz tętniące życiem miasta – to wszystko zapewnia wodna trasa wiodąca ze Śląska do Hamburga. Alternatywą wobec żeglugi może być wypad w górskie tereny Małopolski, która ma do zaoferowania zapierające dech w piersiach widoki. Artykuł oprowadza czytelników po niezwykłych, często zapomnianych miejscach, przez które przebiegać będzie trasa tegorocznego, 69. Tour de Pologne.

Najnowszy numer Witaj w Podróży  powstał również z myślą o tych, których fascynują zagadki z przeszłości. Położone w Dolinie Górnej Wisły miasteczko Pszczyna ukrywa w sobie historyczny pałac, którego wnętrza przeniosą odwiedzających w czasy XIX wieku i rozgrywającej się wewnątrz wielkiej polityki i namiętności...

Oprócz uroków naszego kraju najnowszy magazyn Witaj w Podróży przedstawia swoim czytelnikom bardziej odległe zakątki kuli ziemskiej. Uczy, jak poznać prawdziwe oblicze Maroka - zapachy, barwy, smaki, dźwięki kraju, który jest zarazem dziki i ucywilizowany, przewidywalny i zaskakujący, gorący i zimny. Na wakacje zaś proponuje państwo pełne niezwykłych zabytków, przyjaznych ludzi i fascynujących miejsc – Birmę.

Wszyscy ci, którzy z utęsknieniem czekają na barwy wiosny, znajdą ukojenie w królestwie tulipanów - ogrodzie Keukenhof. Wizytówka Holandii to 32 hektary kwiatowego piękna, które można z podziwem oglądać na zdjęciach ilustrujących artykuł.

Similar Posts