Miłość Wiadomości branżowe

230 tys. km zamieni się w 230 tys. pln! Ruszajmy pomagać i zbierzmy jeszcze więcej! Aplikacja olimpijska Samsung Hope Relay

Od 25 czerwca dzięki aplikacji Samsung Hope Relay udało się zebrać ponad 230 tysięcy złotych na wakacje dla dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych. Do zakończenia akcji zostało tylko 12 dni, dlatego już dzisiaj zachęcamy do pobrania na smartfony aplikacji – Samsung Hope Relay – i zbierania kilometrów, które Samsung zamieni w pieniądze dla dzieci.

25 czerwca rozpoczęła się akcja Samsung Hope Relay, która jest połączeniem sportowej idei Igrzysk Olimpijskich z działaniem na rzecz dzieci. Dzięki aplikacji stworzonej specjalnie na różne modele smartfonów, pokonane każdego dnia kilometry zamienią się w złotówki, które Samsung przekaże  na wakacyjne wyjazdy podopiecznych z SOS Wiosek Dziecięcych.

W ciągu miesiąca od startu akcji, udało się już zebrać ponad 230 tys. złotych, co oznacza, że pokonaliśmy wspólnie 230 tys. km, by pomóc dzieciom. Mechanizm aplikacji jest prosty, wystarczy pobrać bezpłatną aplikację z sklepów Samsung Apps, Google Play, App Store, zainstalować na smartfonie, a następnie rozpocząć bieg, jazdę na rowerze, deskorolce lub każdą inną formę aktywności związaną z przemieszczaniem się. Dzięki technologii GPS, która rejestruje nasze położenie, a za każdy ukończony danego dnia kilometr Samsung przekażę złotówkę na wakacyjny wyjazdy dla dzieci. Kilometry i tym samym złotówki można zbierać do  12 sierpnia 2012, tj. dnia zakończenia Igrzysk XXX Olimpiady. Akcji partnerują w Polsce Michał Żebrowski, Mariusz Czerkawski i Małgosia Socha, a na świecie oficjalnym partnerem jest David Beckham i Jamie Olivier.

Bezpłatna aplikację można jest dostępna  od 25 czerwca do 12 sierpnia 2012 i można ją pobrać ze strony www.samsung.com/pl/london2012 oraz ze sklepów Samsung Apps, Google Play, App Store dla wybranych modeli telefonów z systemem Android, Bada oraz iOS.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy