Miłość Wiadomości branżowe

Od Stażysty do Specjalisty w Grupie Allegro

„Lepszy widok na pracę” to hasło przewodnie programu stażowego w Grupie Allegro. Dwa miesiące stażu zmieniają bowiem na lepsze i niewątpliwie ułatwiają odnalezienie się na rynku pracy. Grupa Allegro po raz drugi zaprasza pasjonatów Internetu, nowych technologii i e-commerce na wakacyjne, płatne praktyki w swoich serwisach. Wystarczy wziąć udział w rekrutacji. Na stażystów czeka aż 20 staży w 13 różnych działach. W zależności od wybranej oferty, staż będzie można realizować w Poznaniu, Pruszkowie, Wrocławiu i Toruniu.

Co Grupa Allegro oferuje ?

Płatny, 2-miesięczny staż w wybranym dziale w okresie letnich wakacji. Stażysta będzie realizował autorskie projekty oraz angażował się w codzienną pracę zespołu. Grupa Allegro daje szansę zdobycia nowej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, którym ze stażystą podzielą się najlepsi specjaliści branży e-commerce.

Kogo szuka ?

Program stażowy kierowany jest do studentów IV, V roku studiów oraz absolwentów, którzy nie przekroczyli 26 roku życia i nie minęło 12 miesięcy od dnia określonego w dyplomie, świadectwie lub innym dokumencie potwierdzającym ukończenie szkoły.

Jak dołączyć do Grupy Allegro ?

1. Znaleźć ofertę stażową dla siebie.
2. Przygotować rozwiązanie zadania.
3. Do 7 maja przesłać CV, list motywacyjny i rozwiązanie w odpowiedzi na wybraną ofertę.
4. Oczekiwać zaproszenia na rozmowę.

Najwięcej ofert stażowych zainteresowani znajdą w stolicy Wielkopolski. Do rozwiązania zadania rekrutacyjnego zaproszone zostały osoby z „lekkim piórem”, niezbędnym do pracy jako copywriter w serwisie Citeam.pl. W zespole serwisów ogłoszeniowych otoMoto.pl, otoDom.pl i otoWakacje.pl znajdą staż dla siebie grafik i pasjonat rozwiązań mobilnych. Opieką nad użytkownikami tych serwisów zajmie się stażysta w dziale Współpracy z Klientem. Wszystkie oferty staży znajdują się na stronie http://kariera.allegro.pl/Praca-w-Grupie-Allegro/Staz. Aplikować na wybrane stanowisko można po rozwiązaniu zadania rekrutacyjnego przez formularz zamieszczony przy każdej z ofert.

Informacje dla stażystów znajdują się na stronie http://kariera.allegro.pl/Strefa-Stazysty

W 2011 roku podczas pierwszej edycji programu stażyści zbierali cenne doświadczenie w Działach Marketingu, IT, Interfejsu Użytkownika, Rozwiązań Mobilnych, Personalnym, Badań i Rozwoju, Współpracy z Klientem, Zarządzania Projektami oraz w serwisach Ceneo.pl, Bankier.pl i Citeam.pl. Aż siedmiu stażystów pracuje obecnie w Grupie Allegro.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #ndash   #oraz   #pocz