Miłość Wiadomości branżowe

Najnowsze modowe trendy już w kwietniu w ?Galerii?

Najnowsze modowe trendy tej wiosny czyli pokaz strojów młodych polskich projektantów – oto jaka niespodzianka czeka widzów „Galerii” (ATM Grupa) w kwietniu.


Podczas pokazu mody organizowanego w serialowej galerii handlowej widzowie zobaczą kreacje marki Mozcau by Justin, zaprojektowane przez 32-letnią Katarzynę Wyrozębską oraz marki Belle, stworzone przez 23-letnią Magdalenę Nowosadzką. Stroje Wyrozębskiej noszą m.in. Patrycja Kazadi, Michał Szpak, Paulina Sykut, Tomasz Jacyków, Novika, Kasia Smolińska oraz Natalia Kukulska. Projektantka czerpie inspiracje z londyńskiej ulicy. Jej ubrania można kupić w butikach w Polsce i w Londynie (Shop 172 na Brick Lane i Beyond The Valley na Newburgh Street). Na serialowy pokaz z jej kolekcji wybrano skórzane sukienki w modnych tej wiosny pastelach, odważne połączenia leginsów i odkrywających brzuch bluzek oraz oryginalne poncza. Jeżeli chodzi o Belle przygotowano stroje, których głównym elementem są proste, bawełniane, szare tuniki. Niektóre z drobną ekstrawagancją na przykład w postaci nierównego podpięcia materiału. – Wybierając ubrania na pokaz w serialu „Galeria” wzięłam sobie do serca to co było napisane w scenariuszu - „każdy podczas pokazu może znaleźć coś dla siebie”– mówi Marianna Grzywaczewska, konsultantka serialowego pokazu i właścicielka butiku internetowego Cloudmine.pl, gdzie można kupić stroje obu marek. – Przygotowywałam pokaz z myślą o kobietach, które chcą ubierać się oryginalnie i w przystępnej cenie. Te ubrania można kupić za cenę ubrań z sieciówek. Z tą różnicą, że to rzeczy szyte w pojedynczych egzemplarzach – podkreśla Grzywaczewska.

Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć stroje na modelkach i Magdalenie Turczeniewicz, głównej bohaterce „Galerii”, zapraszamy do obejrzenia kulis pokazu http://www.youtube.com/watch?v=iF00fSpPT6c&feature=youtu.be oraz zdjęć w biurze prasowym. Emisję 55 odcinka serialu z tym wydarzeniem zaplanowano w połowie kwietnia. Pokaz w serialu to wydarzenie, które ma przyciągnąć wymagające klientki do galerii Tadeusza Woydatta (Tomasz Dedek). Wydarzenie poprowadzi jego córka Anita (Julia Pietrucha), a główną modelką będzie Karolina (Magdalena Turczeniewicz). Zachwycony nią  Woydatta weźmie ją w ramiona, co wykorzystają paparazzi. Następnego dnia zdjęcia Karoliny w objęciach Woydatta obiegną plotkarskie pisma. Zobaczy je zakochany w Karolinie Adam (Bartosz Porczyk), a obaj panowie się nie znoszą. Adam jest przekonany, że właściciel galerii dorobił się, okradając jego matkę. Dlatego chce się na nim zemścić, a Woydatt nie pozostaje mu dłużny. Losy bohaterów można śledzić od poniedziałku do piątku w TVP 1,  o godz. 17.30.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #atwo   #jak   #jakie   #nie   #od   #oraz   #wn