Miłość Wiadomości branżowe

Rusza akcja Kuchnia 24/ 7

Marka WINIARY wspólnie z Paczkomatami InPost zapraszają blogerów - miłośników gotowania do udziału w wyjątkowej akcji Kuchnia 24/7! Wystarczy przedstawić swoje (nie)codzienne menu, by móc wygrać cenne nagrody: warsztaty fotografii kulinarnej, sprzęt kuchenny i zestawy nagród rzeczowych.

Zasady konkursu są bardzo proste. Do 24 września wystarczy wysłać swoją propozycję codziennego menu na adres [email protected]. Powinno się  ono składać z opisu 5 dań, dostosowanych do indywidualnego trybu życia blogera. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury wybierze 30 najlepszych, które zostaną poddane ocenie internautów. Jury zwróci uwagę na pomysłowość, estetykę i smak proponowanych dań oraz wartość odżywczą posiłków. Uwadze nie umkną również koszty przygotowania potraw. 

Użytkownicy Paczkomatów to osoby, które jak mogą rozciągają swoją dobę, by znaleźć w niej czas na pracę, spotkania z bliskimi i swoje pasje. Do tego współczesnego trybu życia trzeba dostosować również menu, dlatego zachęcamy profesjonalistów ? blogerów, by podzielili się swoimi pomysłami na taki (nie)codzienny jadłospis 24/7 ? mówi Jacek Siekierczak Brand Manager Paczkomaty InPost.

Ostateczny głos będą mieli użytkownicy Facebooka. Głosowanie na najlepsze menu oraz ocena nadesłanych propozycji odbędzie się za pośrednictwem aplikacji Kuchnia 24/7 umieszczonej na fanpejdżach: https://www.facebook.com/Winiary oraz https://www.facebook.com/paczkomaty. Zwycięży osoba, której menu zdobędzie najwięcej głosów.

Blogi kulinarne są dowodem na to, że gotowanie jest pasją wielu internautów. Blogerzy zaskakują bardzo pomysłowymi przepisami, innowacyjnymi połączeniami smaków, jak i nowymi odsłonami znanych dań. Akcja Kuchnia 24/7 daje im możliwość podzielenia się swoją wyjątkową pasją kulinarną oraz zaprezentowania szerszemu gronu własnych przepisów i pomysłów na codzienne posiłki ? mówi Wojciech Osiński, Marketing Manager w Dziale Kulinarnym Nestlé Polska

Na laureatów czekają wyjątkowe nagrody, ufundowane przez markę WINIARY, Paczkomaty InPost oraz partnerów akcji, m.in. są nimi: 10 miejsc na kursie fotografii z profesjonalistą, nagrody rzeczowe, czy zestawy produktów WINIARY.

***

WINIARY to marka, która od 70 lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują współczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, buliony, sosy, Pomysły na?, dania instant, majonezy, przyprawy, galaretki, kisiele, czy budynie ? w sumie ponad 200 różnych wyrobów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek.  Po inspirujące pomysły na wyjątkowe dania zapraszamy na ww.winiary.pl.

Paczkomaty InPost to druga co do wielkości sieć urządzeń na świecie i jedyne dostępne na polskim rynku innowacyjne rozwiązanie, umożliwiające szybkie oraz bezpieczne nadawanie i odbieranie paczek przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, bez kolejek i w dogodnej lokalizacji. W Polsce zlokalizowanych jest 500 urządzeń w ponad 140 miastach, a docelowo użytkownicy tego rewolucyjnego rozwiązania będą mieli do dyspozycji 1.000 maszyn na terenie całego kraju.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #jak   #odb   #Warszawie   #wno