Książka LIFESTYLE

Bieg Anny Szczypczyńskiej po marzenia

Spotkanie z fanami odbędzie się 30 października w salonie Empik Stary

Data publikacji: 2018-10-30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Bieg Anny Szczypczyńskiej po marzenia
Kategoria: LIFESTYLE, Książka

Spotkanie z fanami odbędzie się 30 października w salonie Empik Stary Browar.

Bieg Anny Szczypczyńskiej po marzenia LIFESTYLE, Książka - Spotkanie z fanami odbędzie się 30 października w salonie Empik Stary Browar.

Każdy marzyciel chciałby przekuć swoje pragnienia w cele. Anna Szczypczyńska na blogu pannaannabiega.pl od sześciu lat przekonuje czytelników, że wszystko jest w zasięgu ludzkich rąk, trzeba tylko chcieć. W swojej najnowszej powieści „Dzisiaj śpisz ze mną” (Wydawnictwo Filia) autorka przedstawia historię, która mogłaby przydarzyć się każdej kobiecie. Spotkanie z fanami odbędzie się 30 października w salonie Empik Stary Browar.

„Dzisiaj śpisz ze mną” (Wydawnictwo Filia) to zmysłowa historia o marzeniach oraz pożądaniu, ale także o odpowiedzialności, którą ponosimy, dokonując trudnych wyborów. Bohaterką książki jest Nina – szczęśliwa matka i żona o pozornie stabilnym, ułożonym życiu. Cały porządek burzy młody i przystojny Jan, który pojawia się w życiu Niny nagle i w najmniej oczekiwanym momencie. Kobieta, choć broni się przed uczuciem, szybko daje się ponieść pożądaniu. Znajomość z mężczyzną uwolniła w niej tęsknotę za przeszłością i sprawiła, że znowu poczuła się piękna i zmysłowa.

Szczypczyńska opowiada historię, która mogłaby przydarzyć się każdej kobiecie. To powieść o prawdziwych uczuciach, namiętności i pragnieniach, a szczypta erotyzmu sprawia, że czyta się ją z zapartym tchem. Spotkanie będzie okazją, by poznać autorkę, która od lat zachwyca i inspiruje setki czytelniczek oraz odkryć sekrety jej pisarskiego warsztatu.

Anna Szczypczyńska – dziennikarka, blogerka, biegaczka, zadebiutowała w 2017 roku książką „Zakochaj się w bieganiu!”. Autorka bloga „Panna Anna Biega” o tematyce związanej ze zdrowym stylem życia, założonego w grudniu 2012 roku.

30 października, godz. 18:00

empik Stary Browar

ul. Półwiejska 42, Poznań

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Bieg Anny Szczypczyńskiej po marzenia LIFESTYLE, Książka - Spotkanie z fanami odbędzie się 30 października w salonie Empik Stary Browar.
Hashtagi: #LIFESTYLE #Książka

A to już wiesz?  Dominik Rupiński | Empik Galeria Bałtycka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy