Wiadomości branżowe

Crowdfunding dla Festiwalu Filmowego ?10 minut festiwal?

Ruszył projekt crowdfundingowy Festiwalu Filmowego „10 minut festiwal”. Każdy może mieć wpływ na kształt tego wydarzenia. Zebranie kwoty minimalnej pozwoli na transmisję online gali finałowej na cały świat. Na uczestników projektu czekają ciekawe nagrody. Organizatorzy 3. edycji 10 minut festiwalu, internetowego przeglądu krótkich filmów o sportach i pasjach,
Teaser

Ruszył projekt crowdfundingowy Festiwalu Filmowego ?10 minut festiwal?. Każdy może mieć wpływ na kształt tego wydarzenia. Zebranie kwoty minimalnej pozwoli na transmisję online gali finałowej na cały świat. Na uczestników projektu czekają ciekawe nagrody.

Organizatorzy 3. edycji 10 minut festiwalu, internetowego przeglądu krótkich filmów o sportach i pasjach, postawili sobie ambitny cel. Zamierzają wzbogacić formułę wydarzenia o atrakcje, jakich w poprzednich latach nie było. Aby stało się to możliwe, do współtworzenia festiwalu, oprócz autorów filmów i miłośników aktywnego stylu życia, zaprosili wszystkich zainteresowanych ambitnymi projektami kulturalnymi.

Na platformie Wspólnyprojekt.pl można dołączyć do akcji crowdfundigowej, której celem jest zgromadzenie funduszy na rozwój przedsięwzięcia. Twórcy festiwalu zamierzają zebrać minimum 5 tys. złotych. Pozwoli to na streaming live gali finałowej do dowolnego miejsca na świecie. Jeśli uda się przekroczyć kolejne progi finansowe, galę uświetni spotkanie ze znaną osobistością świata filmu, wykład o tematyce filmowej, a nawet profesjonalne warsztaty filmowe.

Wpływ na kształt festiwalu ma każdy uczestnik. Wydarzenie można wesprzeć dowolną kwotą. Liczy się każda złotówka. Na darczyńców czekają nagrody ? od dozgonnej wdzięczności twórców, przez imienne podziękowania podczas gali, aż po cenne pakiety sponsorskie.

10 minut festiwal ma na celu promocję kultury i wszelkich aktywności związanych ze sportem, turystyką i hobby. To wydarzenie dla pasjonatów filmu oraz aktywnego trybu życia. Odbywa się na dwóch płaszczyznach ? wirtualnej oraz miejskiej. Autorzy zgłaszają swoje 10-minutowe filmy na stronie www.10minutfestiwal.pl. Użytkownicy Internetu głosują na prace zakwalifikowane do konkursu. Od ich oceny zależy, kto otrzyma nagrodę internautów. Wyniki głosowania podawane są podczas finału wydarzenia.

Do tegorocznej edycji festiwalu zgłoszono już ponad 20 filmów. Można obejrzeć je na stronie: www.10minutfestiwal.pl/filmy. Ostateczny termin zgłaszania prac upływa 31 stycznia 2015 r.

A to już wiesz?  Igrzyska czas zacząć!

Podczas gali finałowej, wiosną 2015 r., odbędzie się kinowy pokaz najciekawszych filmów i wręczone zostaną nagrody jury oraz publiczności. Partnerem festiwalu są m.in.: Pomorska Fundacja Filmowa w Gdyni oraz Festiwal Filmowy w Gdyni.

Zapraszamy do udziału w crowdfundingu na platformie Wspólnyprojekt.pl. Każdy z nas może zadecydować, co wydarzy się podczas finału wiosną 2015 roku!

Więcej informacji na stronie projektu:
www.wspolnyprojekt.pl/pl/projekty/10_minut_festiwal


dostarczył infoWire.pl
Źródło Wspólnyprojekt.pl. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy