Rusza głosowanie na Scenie MACHINY. Ponad 340 wykonawców w konkursie

Ponad 340 wykonawców zgłosiło swój udział w konkursie Scena Machiny. Właśnie rozpoczął się drugi etap, w którym użytkownicy serwisu wybierają 10 finalistów konkursu. Zwycięzca otrzyma 100 000 zł na promocję swojej płyty.

Do niedzieli przez stronę www.scena.machina.pl/artysci na Scenie Machiny zarejestrowało się 343 wykonawców, którzy zaprezentowali internautom swoje utwory. Konkursowych nagrań można cały czas posłuchać na www.scena.machina.pl. Do niedzieli także uczestnicy konkursu mogli zdobywać „fanów” i „lajki”. Obecnie cały czas można dołączyć do grona fanow wybranego artysty.

W rankingu najczęściej słuchanych utworów prowadzi Paulina Lenda z utworem „To Him”. Najwięcej fanów ma Vena Valley z utworem „Koniec mój”, najwięcej „lajków” ma The Stray z utworem „When I stray”.

Teraz do 20 listopada  będą się liczyły już tylko głosy. Głosować mogą zarejestrowani użytkownicy serwisu www.machina.pl oraz fani Fan Page’a Machiny w serwisie Facebook. W przypadku uzyskania przez finalistów równej liczby głosów, brana będzie liczba fanów oraz liczba „lajków” uzyskanych poprzednich etapach konkursu. Głosujący będą mogli wygrać m.in. bilety na koncerty Myslovitz, Gaby Kulki i Moniki Brodki.

Osoby, które zarejestrują się w serwisie www.machina.pl (za pośrednictwem strony www.machina.pl/dolacz) do końca roku, otrzymają półroczną prenumeratę e-wydań oraz dostęp do elektronicznego archiwum MACHINY gratis. Osoby, które dodatkowo namówią na rejestrację znajomych – otrzymają roczną prenumeratę e-wydań.

MACHINA to muzyczny magazyn popkulturalny. Od czerwca 2011 r. MACHINA ukazuje się jako e-tygodnik. Można go pobrać, rejestrując się na www.machina.pl.

Machina.pl to społecznościowy serwis muzyczny z szeroką bazą informacji o artystach, ich biografiach i dyskografiach, z bogatym kalendarium wydarzeń muzycznych, rankingami oraz działem recenzji tworzonych zarówno przez redaktorów serwisu, jak i przez internautów. Wszystko to uzupełnione o muzykę – prawie 700 000 utworów muzycznych, które można odsłuchać do tego teksty utworów i prawie 60  tys. płyt, które można zakupić.

Od 2006 r. wydawcą MACHINY i serwisu www.machina.pl jest Media Point Group, spółka zależna Platformy Mediowej Point Group.

Authors

Related posts

Top