Miłość Wiadomości branżowe

Virgin Gaming i Xbox 360 zapraszają na największy na świecie turniej ?Halo 4 Infinity Challenge?

Weź udział w turnieju ?Halo 4 Infinity Challenge? od 17 grudnia i wygraj unikatowy samochód UNSC 2013 Ford F-150 SVT Raptor oraz szansę na występ w kolejnej grze ?Halo?.

 

Virgin Gaming, Xbox 360 i 343 Industries ogłaszają otwarcie największego na świecie, dostępnego dla wszystkich graczy turnieju ?Halo 4 Infinity Challenge? w sieci Xbox LIVE, rozpoczynającego się 17 grudnia.

Od dzisiaj, również polscy gracze mogą rejestrować się do turnieju ?Halo 4 Infinity Challenge? odwiedzając stronę www.halo4infinitychallenge.com (strona rejestracji w języku polskim będzie dostępna od 12 grudnia). Rozpoczynający się 17 grudnia, otwarty dla wszystkich graczy turniej, będzie zliczał indywidualne osiągnięcia punktowe każdego uczestnika w trybie War Games oraz liczbę ukończonych rozdziałów w trybie Spartan Ops, w globalnym rankingu, dając graczom o odmiennych stylach gry oraz różnym poziomie umiejętności szansę na zdobycie jednej z ponad 2800 nagród. Zwycięzca rankingu War Games odjedzie z turnieju jedynym w swoim rodzaju, przygotowanym przez 343 Industries, noszącym barwy UNSC, najnowszym modelem samochodu Ford F-150 SVT Raptor V8. Natomiast zwycięzca turnieju Spartan Ops zyska wyjątkową szansę pojawienia się jako jedna z postaci w kolejnej części gry z serii ?Halo?.

W trakcie fazy kwalifikacyjnej (17 grudnia ? 10 stycznia), gracze będą zdobywać kolejne pozycje w światowym rankingu biorąc udział w rozgrywkach w trybach Spartan Ops lub War Games. Po kwalifikacji, gracze zostaną podzieleni na 3 grupy (w oparciu o ich wynik w rankingu fazy kwalifikacyjnej) i zostaną włączeni do rozgrywek finałowych (12-19 stycznia). Dodatkowo, gracze mogą również brać udział w Wyzwaniach Tygodnia dostępnych w serwisie Halo Waypoint pod adresem: http://www.halowaypoint.com/pl-pl/intel/challenges i również tam walczyć o nagrody.

W fazie finałowej, rankingi zostaną wyzerowane, a nagrody zostaną przyznane najlepszym graczom z każdej grupy. W każdej z grup do zdobycia będą wspaniałe nagrody, jednak o nagrodę główną powalczą wyłącznie gracze z najlepszymi wynikami z najwyższej grupy.

Informacje o turnieju i rejestracji można znaleźć na stronie www.halo4infinitychallenge.com lub http://www.halowaypoint.com/. Udział w rozgrywkach wymaga posiadania abonamentu Xbox LIVE Gold.

?HALO 4? CRIMSON MAP PACK

Zawierający trzy zupełnie nowe mapy do gry wieloosobowej (Wreckage, Harvest i Shatter), pakiet ?Halo 4? Crimson Map Pack będzie dostępny od 10 grudnia na Rynku Xbox LIVE w cenie 800 punktów Microsoft Points (lub za darmo dla posiadaczy karnetu ?Halo 4? Map Pass lub Edycji Limitowanej gry ?Halo 4?). Pakiet trafi do sprzedaży tuż przed rozpoczęciem turnieju ?Halo 4 Infinity Challenge?, dając graczom możliwość treningu przed rozgrywkami, oraz kolejny powód do korzystania z sieci Xbox LIVE. 

KOLEJNY SEZON SPARTAN OPS W STYCZNIU

Na czas trwania turnieju ?Halo 4 Infinity Challenge? i premiery pakietu ?Halo 4? Crimson Map Pack, od 10 grudnia zaplanowano przerwę w obecnym sezonie Spartan Ops. W tygodniu zaczynającym się 10 grudnia, 343 Industries udostępni ponownie pierwszych pięć odcinków serii w trybie Matchmaking, jako kompilację ?Best of Spartan Ops?. W okresie pomiędzy 17 grudnia i 14 stycznia, odcinki 1-5 zostaną włączone do trybu Matchmaking (jeden odcinek tygodniowo) w ramach turnieju ?Halo 4 Infinity Challenge?, dzięki czemu gracze, którzy nie zdążyli, lub będą chcieli ponownie rozegrać którykolwiek z odcinków, z łatwością znajdą towarzyszy do gry onilne (szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem http://www.halowaypoint.com/en-us/intel/spartanops).

 

Druga część Pierwszego Sezonu Spartan Ops zostanie wznowiona w styczniu przyszłego roku wraz z pięcioma nowymi odcinkami, rozdziałami, lokacjami i mapami. Informacje na temat nowych odcinków Pierwszego Sezonu Spartan Ops zostaną podane podczas transmisji ze Spike TV 10th Annual Video Game Award, dostępnej na żywo w Xbox LIVE, 7 grudnia.

###

O grze Halo 4

?Halo 4? to kontynuacja jednej z najlepiej rozpoznawalnych serii w historii konsoli Xbox 360, która od pierwszego wydania znalazła ponad 50 milionów nabywców na całym świecie. Opracowane przez studio 343 Industries, ?Halo 4? zwiastuje powrót legendarnego bohatera serii ? Master Chiefa. Najnowsza odsłona wprowadza nową historię oraz tryby rozgrywki, które na nowo wciągną fanów w tę słynną sagę science-fiction. Na podstawie serii oraz głównej postaci z gry powstały również książki, komiksy, czy kolekcjonerskie gadżety, a nawet film ?Forward Unto Dawn? z żywymi aktorami, reżyserowany przez największe nazwiska Hollywood ? Davida Finchera i Tima Millera. Halo to także legendarne ścieżki dźwiękowe - muzykę do ?Halo 4? skomponował Neil Davidge, producent hitów Massive Attack, przy okazji zapraszając do zremiksowania albumu czołówkę światowych DJów. Standardowe wydanie gry jest dostępne w oficjalnej dystrybucji w pełnej, polskiej wersji językowej ? zawierającej lokalizowane dialogi oraz napisy. Dodatkowo, jako osobne wydanie, edycja standardowa dostępna jest również w wersji angielskiej. W oryginalnej wersji językowej jest też dostępna Edycja Limitowana. W ofercie produktów w serii ?Halo 4?, dostępne są również zestawy z konsolami Xbox 360 oraz limitowane, bezprzewodowe kontrolery.

O 343 Industries

343 Industries to wydawca i twórca przebojowej serii gier ?Halo", a jako część grupy Microsoft Studios, nadzoruje wykorzystanie marki ?Halo" w ramach powieści, komiksów, akcesoriów kolekcjonerskich, odzieży i innych. 343 Industries to zespół światowej klasy programistów pracujących nad nową sagą uniwersum ?Halo?, która rozpoczęła się 6 listopada 2012 wraz z premierą ?Halo 4?, wyłącznie na konsolę Xbox 360.

O Virgin Gaming

Powołany w czerwcu 2010 Virgin Gaming to platforma turniejowe dla graczy konsolowych, umożliwiająca podejmowanie i rzucanie wyzwań oraz udział w turniejach za gotówkę i nagrody. Dzięki zastosowaniu własnych systemów, w tym Gwarancji Fair Play? (automatycznej walidacji wyników gry), Virgin Gaming pozwala graczom na wszystkich poziomach zaawansowania z całego świata bezpiecznie i łatwo konkurować online przeciwko przyjaciołom i innym członkom w ulubionych grach multiplayer. Dzięki szerokiej ofercie gier online i gier wideo, Virgin Gaming oferuje rozbudowane funkcje społecznościowe, w tym profile użytkowników, systemy reputacji wśród graczy, rankingi umiejętności i różnorodne systemy turniejowe. Więcej informacji na stronie Virgin Gaming.

Similar Posts