Miłość Wiadomości branżowe

Zimowe szaleństwo z Rainbow Tours

Rainbow Tours wydał właśnie katalog Narty/ Sylwester ??Ale Jazda/ Ale Impreza? 2012/2013. Oferta jest dostępna w sieci sprzedaży, na stronie www oraz w call center. Touroperator przygotował rabaty nawet do 25% oraz gwarancje gratis.

Rainbow Tours wydał właśnie katalog Narty/ Sylwester ??Ale Jazda/ Ale Impreza? 2012/2013. Oferta jest dostępna w sieci sprzedaży, na stronie www oraz w call center. Touroperator przygotował rabaty nawet do 25% oraz gwarancje gratis. Promocja obowiązuje do 15 października 2012.

Najnowszy zimowy katalog Rainbow Tours składa się z dwóch części, narciarskiej i sylwestrowej. Zaproponowano również wycieczki objazdowe w wariancie autokarowym i lotniczym. Nie zabraknie nowości, takich jak sylwestrowy Nowy Jork lub Gruzja. Dla imprezowiczów, oraz wszystkich wielbicieli niebanalnego Sylwestra przewidziano trzy szalone dni w Tunezji oraz w Turcji. Quady, imprezy na plaży, dyskoteki, paintball , jeep safari, pokazy folklorystyczne, to tylko niektóre z szalonych atrakcji przewidzianych w tych dwóch programach.  Łącznie klienci mogą wybierać z 12 niepowtarzalnych propozycji sylwestrowych autokarem, oraz 15 samolotem.

W ofercie narciarskiej znalazły się Włochy ( Val di Sole i Tonale, Val di Fiemme, Val di Fassa ) oraz Francja ( Alpe D?Huez, Les Deux Alpes, Tignes ) w wariancie lotniczym od połowy stycznia. Przeloty do Werony realizowane będą liniami Enter Air, natomiast do Francji ? Grenoble liniami lotniczymi Wizz Air. Na stoki Francji i Włoch Rainbow Tours zaprasza także w grudniu na inaugurację rozpoczęcia sezonu narciarskiego. Ci, którzy wolą podróżować autokarem również się nie zawiodą i na narty do Włoch będą mogli się wybrać tym środkiem transportu.

Touroperator zdecydował się  na kontynuację swojego autorskiego projektu -  Rainbow Ski, narciarskiej szkółki dla młodzieży i dorosłych we Włoszech. Najważniejsze zalety programu to: polscy instruktorzy narciarstwa, dwugodzinne zajęcia pięć dni w tygodniu. Istnieje możliwość zakupienia lekcji indywidualnych  ze zniżką. Z myślą o najmłodszych narciarzach Rainbow Tours proponuje Figloklub we Włoszech w Val di Sole w hotelu ?Solaria?. Poza nauką jazdy na nartach w ramach klubu będzie wiele atrakcji dodatkowych, między innymi kulig, bitwy na śnieżki, budowa igloo oraz mnóstwo gier i zabaw.

A to już wiesz?  Płyty deptakowe ? proste rozwiązanie ogrodowych ścieżek

W ramach wcześniejszej rezerwacji  do 15 października 2012 klienci Rainbow Tours dostaną gratis cała listę gwarancji dodatkowych: gwarancję zwrotu kosztów, gwarancję najniższej ceny, gwarancję niezmiennej ceny oraz gwarancję bezpłatnej zmiany terminu.  Do tego czasu obowiązują również rabaty do 25%.

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy