Wiadomości branżowe

„Choinka z ‘Pierwszą miłością’” – specjalny, świąteczny odcinek serialu 23 grudnia!

23 grudnia o godzinie 18.00 Telewizja Polsat wyemituje specjalny program świąteczny „Choinka z Pierwszą miłością”. Wigilijne spotkanie z udziałem aktorów zastąpi kolejny odcinek serialu. Wspólne biesiadowanie to także pretekst do świętowania podwójnego jubileuszu. Emisja dwutysięcznego odcinka i dziesięć lat nadawania serialu na antenie Polsatu to idealna okazja do wspominania pracy
Teaser

23 grudnia o godzinie 18.00 Telewizja Polsat wyemituje specjalny program świąteczny ?Choinka z Pierwszą miłością?. Wigilijne spotkanie z udziałem aktorów zastąpi kolejny odcinek serialu. Wspólne biesiadowanie to także pretekst do świętowania podwójnego jubileuszu. Emisja dwutysięcznego odcinka i dziesięć lat nadawania serialu na antenie Polsatu to idealna okazja do wspominania pracy przy nim.

Zabawnych, ciekawych, a nawet dramatycznych momentów w dziesięcioletniej historii ?Pierwszej miłości? nie brakowało. Co wcielający się w główne postacie aktorzy pamiętają z początków serialu. Od pierwszego odcinka grają Aneta Zając i Łukasz Płoszajski. Czy pamiętają pierwsze wypowiedziane przez siebie słowa i czy spodziewali się, że serial będzie emitowany przez dekadę? Aneta Zając zdradzi, czy dzieci pomagają jej w przygotowywaniu świąt, a Łukasz Płoszajski ujawni, co teraz sądzi o swojej dość kontrowersyjnej jak na owe czasy fryzurze z początku serialu, oraz w kim prywatnie podkochiwał się na planie! Dowiemy się też, że Lech Dyblik ma naprawdę nietypowehobby, a Julia Pogrebińska, której rodzina pochodzi z Kazachstanu, opowie o tamtejszych, świątecznych zwyczajach. Nie zabraknie filmów z kultowymi, serialowymi scenami i wspólnie śpiewanych kolęd, a swój solowy występ będzie mieć Michał Koterski! Aktorzy zaprezentują swoje ulubione, regionalne przepisy, m.in.: Rafał Kwietniewski przygotuje śląskie makówki, a Ula Dębska ? kaszę pieniężną.

Widzowie dowiedzą się też, czy poza planem młodzi aktorzy także tworzą paczkę zgranych przyjaciół? Czy wciąż piszą listy do Św. Mikołaja? Czego życzą sobie i telewidzom w Nowym Roku?

W świątecznym, specjalnym odcinku wezmą udział: Aneta Zając (Marysia Radosz), Maciej Tomszewski (Marek Żukowski), Łukasz Płoszajski (Artur Kulczycki), Aleksandra Zienkiewicz (Kinga Żukowska), Maria Pakulnis (Aneta Pałkowska), Jan Jankowski (Grzegorz Król), Urszula Dębska (Sabina Weksler), Krzysztof Kwiatkowski (Natan Wójcik), Paweł Okoński (Marian Śmiałek), Lech Dyblik (Roman Kłosek), Agnieszka Wielgosz (Malwina Florek), Rafał Kwietniewski (Bartek Miedzianowski), Julia Pogrebińska (Paulina Sobolewska), Paweł Krucz (Błażej Król), Błażej Michalski (Mikołaj Serczyński), Michał Koterski (Henryk ?Kaśka? Saniewski), Mateusz Banasiuk (Radek Zieliński), Joanna Opozda (Jowita Kaczmarek), Łukasz Konopka (Norbert), Klaudia Halejcio (Luiza), Marcin Krajewski (Adam), Jakub Mazurek (Filip Mazur), Katarzyna Ankudowicz (Beata Mazur), Mirosław Kropielnicki (Seweryn Drabik), Tomek Włosok (Dominik Kotowski), Patryk Pniewski (Krystian).

Wspólne kolędowanie i pełne fascynujących serialowych wspomnień spotkanie, czyli ?Choinka z Pierwszą miłością? już 23 grudnia o 18:00 w Polsacie. Powtórka w Wigilię o 14:00.

 

 

 

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy