Zegarkowe ikony

Zawsze na czasie, nigdy się nie zestarzeją ani nie odejdą w zapomnienie. Kultowych modeli zegarków nie trzeba przedstawiać, chociaż pretendentów do tego tytułu wciąż przybywa. Magazyn Chronos oraz porta lwww.watchtime.pl wybrały osiem najbardziej rozpoznawalnych zegarków, które nie tylko przeszły do historii, ale także piszą historię swoich marek na nowo.

Niektóre z nich kojarzą się z konkretnym wydarzeniem, inne są obietnicą znalezienia się w świecie pionierów lotnictwa, sportów motorowych lub podwodnych głębin. Jakie modele znalazły się na liście? Można się o tym przekonać wchodząc na „Artykuły” na stronie: www.watchtime.pl.

Natomiast dla tych, którzy szukają odpowiedniego dla siebie zegarka, portal www.watchtime.pl stworzył bazę zawierającą bez mała 22 tysięcy modeli. Za pomocą wyszukiwarki można w niej wybrać markę, preferowany kształt koperty, rodzaj mechanizmu lub przedział cenowy swojego wymarzonego czasomierza jak również porównać jego funkcje z innymi modelami o podobnych cechach.

Magazyn Chronos jest dostępny w Empikach, Ruchu, Inmedio oraz Kolporterze. Można także zamówić go bezpośrednio w wydawnictwie pisząc maila: [email protected], lub dzwoniąc 22 32 01 666. Cena rocznej prenumeraty wynosi 85 zł i zawiera już koszty przesyłki i oszczędza czas potrzebny na zakup magazynu w salonie prasowym.

Authors
Tags , , , , ,

Related posts

Top