Miłość Wiadomości branżowe

W Rainbow Tours rośnie sprzedaż egzotyki

Sprzedaż oferty z katalogu Zima/Egzotyka 2012/13 nabiera tempa. Na dzień 31 lipca rezerwacji dokonało prawie 5700 osób, z czego większość wybrała ofertę egzotyczną. Wartość przedsprzedaży to ok. 35 mln zł. Rainbow Tours ocenia, że

Sprzedaż oferty z katalogu Zima/Egzotyka 2012/13 nabiera tempa. Na dzień 31 lipca rezerwacji dokonało prawie 5700 osób, z czego większość wybrała ofertę egzotyczną. Wartość przedsprzedaży to ok. 35 mln zł. Rainbow Tours ocenia, że w sezonie zimowym z oferty Rainbow Tours skorzysta około 30 tys osób, w tym ok. 12 tys tylko z oferty egzotycznej.

- Odnotowujemy znaczny wzrost zainteresowania nasza ofertą zimową a zwłaszcza ofertą egzotyczną. Oceniamy, że wyślemy o 21 procent więcej klientów niż w porównywalnym okresie w roku ubiegłym  - mówi Grzegorz Baszyński, prezes Rainbow Tours.

Warto dodać, że aż 80 procent wszystkich wycieczek objazdowych zawartych w katalogu Zima/ Egzotyka 2012/2013 stanowią programy egzotyczne. Dużym zainteresowaniem cieszą się wyjazdy zarówno objazdowe jak i wypoczynkowe organizowane na bazie czarterów do Tajlandii ( Phuket oraz Bangkok), Kenii (Mombasa) oraz na Sri Lankę (Colombo). Touroperator zaproponował również szereg nowości takich, jak wypoczynek w znajdującym się na północy od Phuketu, kurorcie Khao Lak, zwiedzanie Tajlandii i Kambodży oraz nowe hotele w Kenii oraz na Sri Lance. Bardzo dobrze radzą sobie także kierunki egzotyczne realizowane samolotami rejsowymi. Na uwagę zasługuje wysoka sprzedaż między innymi Kuby, Meksyku, Wietnamu oraz Indii, a nawet tak egzotycznych destynacji jak Senegal, Chile czy Ekwador. Łącznie Rainbow Tours oferuje około 45 unikalnych programów objazdowych oraz około 50 hoteli wypoczynkowych.

Od niedawna dostępna jest rownież aplikacja prezentująca katalog Egzotyka 2012/13 dla tabletów iPad. Aplikacja jest bezpłatna i można ją pobrać przez sklep internetowy App Store.

Aplikacja z katalogiem Egzotyka 2012/13 dostępna jest w linku:

http://itunes.apple.com/pl/app/rt-egzotyka-2012/id539925846?mt=8&ls=1

 

A to już wiesz?  Pierwsze zdjęcia nowego Volvo V40 R-Design

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy