Przepis na wnętrze ze smakiem

Marki Etap Sofa oraz Bydgoskie Meble zostały zaproszone do współpracy podczas konkursu HOMPLEXOWE WNĘTRZA 2012. Młodzi architekci wnętrz otrzymali zadanie na wakacje: stworzyć projekty i wizualizacje salonów oraz sypialni.

Koncepcje wnętrz muszą spełnić specyficzne wymagania potencjalnych klientów oraz odpowiedzieć na praktyczne zapotrzebowania użytkowe. Adepci sztuki aranżowania przestrzeni mieszkalnej będą musieli przygotować również fotorealistyczne wizualizacje salonów i sypialni. Mają z nich powstać funkcjonalne, gotowe przepisy na wnętrza. W swoich pracach architekci mają bowiem skorzystać z konkretnych, dostępnych produktów, przygotowanych przez partnerów konkursu, m.in. sof i narożników marki Etap Sofa. Dodatkowe pole do popisu dają projektantom szafy, komody czy witryny z oferty marki Bydgoskie Meble. Będą one do pobrania w wersji 3D wraz z licencją oprogramowania typu CAD z modułem renderingu profesjonalnego, udostępnione na czas trwania konkursu.

Prace przyjmowane są do 15 września 2012 r. i, pomimo trwania wakacji, jest o co walczyć: pula nagród to 50 000 zł. Organizatorzy konkursu zapewniają, że jest on doskonałą okazją na wykorzystanie w praktyce umiejętności nabytych w trakcie studiów i kursów projektowania wnętrz. Ale przede wszystkim jest to szansa na rozwój – autorom najlepszych prac partnerzy konkursu zaproponują współpracę.

„Mamy nadzieję – mówi Artur Grabowski, Brand Manager Etap Sofa – że wiele z przedstawionych pomysłów znajdzie chętnych na realizację. Młodzi projektanci to ciągle za mało doceniany potencjał, który powinien inspirować i wprowadzać powiew świeżości do polskich mieszkań”.

Szczegóły dotyczące konkursu „Homplexowe Wnętrza 2012” można znaleźć na stronie www.homplexowewnetrza.pl

 

Authors
Tags , , ,

Related posts

Top