Miłość Wiadomości branżowe

Wszyscy kibicujemy z klasą

Każdy kibic to dwunasty zawodnik, dzięki któremu drużyna możne wygrać mecz. Kibice są tak samo ważni jak piłkarze, a czasem ważniejsi.  Czy w Polsce potrafimy kibicować z klasą? To bardzo ważne pytanie, szczególnie w kontekście sportowych emocji, które już za wkrótce ogarną nie tylko Polskę, ale całą Europę. 

Jak kibicować aby naszej reprezentacji urosły skrzydła? Czy pozytywne, sportowe emocje można wykorzystać do budowania lepszych relacji z pracownikami, klientami, znajomymi? "Oczywiście tak, odpowiedź jest prosta" - mówisz Tomasz Orzechowski z portalu wszyscykibicujemy.pl - "By zbudować pozytywny wizerunek, umocnić obecne więzy towarzyskie lub biznesowe, a także zbudować nowe wystarczy być tam, gdzie nasi znajomi czy klienci spędzają wolny czas. Czyli nie tylko na stadionie, lub przed telewizorem w domu lub pubie, ale przede wszystkim na Facebooku. Na portalu wszyscykibicujemy.pl proponujemy liczne gry i konkursy, które zainstalowane na fan page'ach pozwalają zaprosić do zabawy i wspólnego kibicowania swoich bliskich, przyjaciół, czy znajomych i dzięki temu tworzyć pozytywne relacje między marką a jej kibicami"

Co prawda serwisów www, portali i stron związanych z europejskimi rozgrywkami w piłce nożnej wyrosło ostatnio jak grzybów po deszczu, ale na ich tle wyróżnia się portal wszyscykibicujemy.pl, który  podkreślając wielką rolę i korzyść, jaką mogą przynosić zawodnikom ich kibice, propaguje pozytywne kibicowanie w kilku prostych zasadach stadionowego savoir-vivre’u. Żelazna zasada nr 1 to fair-play, która wyraża się w legendarnym powiedzeniu „Oblicze kibica jest obliczem drużyny, której kibicuje”.  Kibicowanie bez prowokacji to szacunek dla przeciwnika, który bez względu na swoje osobiste sympatie, każdy miłośnik sportu powinien okazać. Jeśli oczekujemy gry fair play na boisku, grajmy fair play po za nim. W pracy, w domu, na spotkaniu ze znajomymi. Mimo, że dla niektórych piłka nożna wydaje się być całym życiem, niech intencją kibica będzie przede wszystkim dobra zabawa. A ta jest łatwo dostępna na wszyscykibicujemy.pl - zwłaszcza, jeśli chce się połączyć pozytywne emocje z promocją firmy na Facebooku.źródło:

http://www.facebook.com/wszyscykibicujemy

http://www.wszyscykibicujemy.pl  

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #aplikacji   #dla   #oraz