Wiadomości branżowe

Święta na opak w teledysku ?The Bridge? Gosi Krasowskiej

Świąteczny teledysk jest zapowiedzią solowego projektu Gosi Krasowskiej pulsującego funkiem i r’n’b. Wydanie płyty jest planowane w 2015 roku. Klip wyprodukował serwis twórców filmowych TLUMTLUM. “The Bridge” to jedna z kilkunastu piosenek z przygotowywanego albumu. Autorką wszystkich kompozycji jest Gosia Krasowska znana dotychczas głównie z solowych gitarowych

Świąteczny teledysk jest zapowiedzią solowego projektu Gosi Krasowskiej pulsującego funkiem i r?n?b. Wydanie płyty jest planowane w 2015 roku. Klip wyprodukował serwis twórców filmowych TLUMTLUM.

?The Bridge? to jedna z kilkunastu piosenek z przygotowywanego albumu. Autorką wszystkich kompozycji jest Gosia Krasowska znana dotychczas głównie z solowych gitarowych występów. Piosenkę nagrał zespół w składzie: Piotr Świerzbiński, aranżacja, gitary; Piotr Gajewski, bass; Przemek Kuczyński, bębny; Marcin Świderski, saksofon, flet. Za nagranie odpowiadał Marek Gil, a za mix i mastering Łukasz Szemraj.

- Święta to taki trochę wariacki czas. Dobry czas dla mnie, żeby zadebiutować. - śmieje się Gosia Krasowska. - Wybrałam ?The Bridge? jako pierwszą piosenkę bo dobrze pokazuje jaki ma być mój nowy projekt. Będzie zaskakująco, eklektycznie - funkowo ale też refleksyjnie.

Za całość prac nad teledyskiem odpowiedzialny był reżyser Grzegorz Wierzchowski.

 

Teledysk: ?The Bridge? - Gosia Krasowska

 

 


dostarczył infoWire.pl
Źródło TLUMTLUM Sp. z o.o.. Dostarczył
A to już wiesz?  Mundial w Grupie Wirtualna Polska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy